Bazı siteler çok geç yükleniyor

berkayvirtue

Kilopat
Daha fazla  
Bazı siteler çok geç yükleniyor, bazıları hiç yüklenmiyor. Örnek vermem gerekirse; Quora hiç açılmıyor, beyaz sayfada kalıyor ama telefonda açılıyor. Ekşi Sözlük 20 saniyede falan yükleniyor. YouTube'da bir video açıyorum, sekmenin solunda hala yükleniyor sembolü var, yorumlar ise bazen çok sonra yükleniyor. Ağ ayarlarını falan sıfırladım, tarayıcı değiştirdim, sonuç yine aynı. Başka bir öneri verebilecek var mıdır?

Antivirüs var ise kimi antivirüslerde güvenli ağ yada VPN gibi extra özellikleri oluyor, sizde de benzer bir ayar var ise kapatıp deneyin.

Çözümü buldum:
Keenetic modemimde kullandığım WireGuard VPN yüzünden siteler aşırı geç yükleniyordu. Eğer bu VPN'yi kullanıyorsanız siteler muhtemelen çok yavaşlar. Sildiğimden beri siteler çok hızlı açılmaya başladı.
Bir de silmeden önce Google Görseller'de görsellerin çoğu hiç açılmıyor ve hiçbir görselin bağlantısına gidilmiyordu. Sildikten sonra bu da çözüldü.

Çözümü buldum:
Keenetic modemimde kullandığım WireGuard VPN yüzünden siteler aşırı geç yükleniyordu. Eğer bu VPN'yi kullanıyorsanız siteler muhtemelen çok yavaşlar. Sildiğimden beri siteler çok hızlı açılmaya başladı.
Zaten VPN'den kaynaklı olabileceğini söylemiştim keşke öncesinde baksaydın. Sonuç olarak çözmüşsün. :D

Geri
Yukarı