Çözüldü Bazı sitelere girilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

wu tang arisi

Hectopat
Merhaba. Birkaç aydır yaşadığım bir sorun var.

Bazı sitelere giremiyorum. Örneğin amazona girip trendyola giremiyorum. Steam'de oturum açamıyorum ama saniyede 8 MB hız ile indirme yapıyorum.

Bilgisayara hotspot Shield indirip VPN bağladığımda tüm sorunlar çözülüyor. Her şeye girebiliyorum. VPN kapatınca yine aynı.

DNS ayarını değiştirdim, ağ bağlantısını sıfırladım, modemi fabrika ayarına döndürdğm, CMD'den flushdns falan yaptım. Aynı. Kafayı yiyeceğim gerçelten.

Bir de bu Wi-Fi'nin bağlı olduğu Android TV'de de Netflix açılırken BluTV açılmıyor. Sorun bilgisayarda değil bağlantıda. Keza telefonun intenretini bilgisayara bağlayınca da düzeliyor her şey.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
ISS'i arayıp sorununuzu anlatıp sıfırlamalarını isteyin. PC için sorun Hotspot Shield olabilir, temiz bir format düşünebilirsiniz.
ISS'i arayıp sorununuzu anlatıp sıfırlamalarını isteyin. PC için sorun Hotspot Shield olabilir, temiz bir format düşünebilirsiniz.

Çözüm
ISS'i arayıp durumu çözdüm. Faturaları geç ödediğim için portal bug'ı olmuş, 15 saniyede düzeltti adam. 2 haftadır uğraşıyorum, temiz kurulum da yaptım dediğiniz gibi. Kafayı yersin ya. :D Teşekkürler, konu kitlenebilir.

ISS'i arayıp durumu çözdüm. Faturaları geç ödediğim için portal bug'ı olmuş, 15 saniyede düzeltti adam. 2 haftadır uğraşıyorum, temiz kurulum da yaptım dediğiniz gibi. Kafayı yersin ya. :D Teşekkürler, konu kitlenebilir.

Basitti aslında, siz uğraşmak istemişsiniz 😀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı