Bazı sitelere girilmiyor

gangdragon

Centipat
Yer
ankara
Daha fazla  
Meslek
unemployed ceo
Merhaba. Bilgisayarımda oyun oynarken veya herhangi bir video izlerken sıkıntı yaşamıyorum ama bazen bazı sitelere girerken sıkıntı yaşıyorum. Sitelerle alakalı bir problem olduğunu düşünmüyorum çünkü YouTube'dan Steam'e kadar birçok sitede sorun çıkarabiliyor. Bazen ise hiç problem olmuyor. Sebebi ne olabilir?

Bence sitelerden dolayı çünkü baya yoğunluk var :)

DNS kullanıyorsanız veya VPN tarzı uygulamalar da sorun yaratabiliyor. Kendi internet bağlantınızı kontrol edin. Website yoğunluğundan kaynaklanacağını zannetmiyorum. Hele ki youtube gibi bir platform.

Merhaba. Bilgisayarımda oyun oynarken veya herhangi bir video izlerken sıkıntı yaşamıyorum ama bazen bazı sitelere girerken sıkıntı yaşıyorum. Sitelerle alakalı bir problem olduğunu düşünmüyorum çünkü YouTube'dan Steam'e kadar birçok sitede sorun çıkarabiliyor. Bazen ise hiç problem olmuyor. Sebebi ne olabilir?
tarayıcı kaynaklı olabilir farklı tarayıcıları denedinmi Opera iyidir mesela

Hep Chrome kullandığım için başka tarayıcı denememiştim. Onu deneyeceğim.
DNS ayarı yapmadım hiç. VPN kullandım bi kere açıkken de aynı sorunu yaşamıştım çok bir şey değiştirmiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı