Çözüldü Bazı uygulamalardaki mavi çift oklar

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mchd26

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese iyi günler dilerim. Masaüstümde bazı uygulamalarda yan yana 2 ok görmeye başladım. Bugün Norton Anti-Virüs programını kurdum acaba ondan mı kaynaklanıyor? Bu sorunun çözümünü bilen var mıdır?
Simgenin olduğu yerler genelde bazı uygulamalar. Klasörlerde yok bu işaret.

tekno.png

tekno2.png

Asıl uygulama üzerinden kapatılabildiği söylenmiş internette. Etkilenen dosya ile değil, etkileyen program ile kapatmayı dene.

Bir deneme yapıp bildireceğim teşekkürler.
Evet sonunda başardım. "Norton"u tamamen silip geri yükledim ve yedeklemeyi başlatmadım. Bu işaretlerden bu şekilde kurtuldum. İyi ki varsınız arkadaşlar çok teşekkürler.

tekno4.png

1617557030143.png

Son düzenleyen: Moderatör:
aynı durumu ben de yaşadım. Nedir nedir alt üst ettik. Baktım Norton. Ayarları koruyup yeniden kurulum yaptım. Olmadı en baştan sıfır kurulum yapacam. Bkalım olacak mı. Ha bu arada çok sinir bozucu bir ikon

Aynı durumu ben de yaşadım. Nedir nedir alt üst ettik. Baktım Norton. Ayarları koruyup yeniden kurulum yaptım. Olmadı en baştan sıfır kurulum yapacağım. Bkalım olacak mı? Ha bu arada çok sinir bozucu bir ikon.

Tamamen Norton yedeklemesi ile alakalı Norton'u kaldırıp tekrar kurarken yedeklemeyi kapatarak kurunca gidiyor.

Geri
Yukarı