BBL Tactic kasa ısınır mı?

İşlemcisi öyle çok daha fazla güçlü değil. Üstüne bir de ekran kartı daha iyi. Isınma sorunu var. Tek fanlı ekran kartı var. SSD'sine bakmadım birazdan bakacağım. M.2 için 1650S ile 1650 arasındaki fark verilmez.
Hocam bana 100 tl civarı fan önerirmisiniz bbl kasaya takabileceğim

Diğerlerine kıyasla gerekli yükseltmeler yapılırsa bu daha iyi duruyor.
Yükseltmeye pek imkan sağlamıyor ama en iyisi bu çıktı.

Screenshot_55.png

Ekleme olarak işlemci oyundan oyuna değişir ama Ryzen 5 3600'e yakın gidiyor.

Kapalı. Ventus serisi de ısınma sorunlu. Ama çok ısınmıyor diye biliyorum. @Silinen üye kullanıyor.
Hocam merhaba diğer hesabımın 24 Nisan tarihine kadar cezası bulunuyor bu yüzden bu hesaptan yazıyorum. Ekran kartımın 72 dereceyi geçtiğini görmedim. Kasam görebileceğiniz en dandik kasalardan biri ve ona rağmen genel olarak 69 - 70 dereceyi geçmiyor.
Isınır ve alınmaz. Diğer bileşenlerine o kadar para verilmez.

Hocam lütfen yanlış bilgi vermeyelim Ventus kartlar ısınmıyor. Bizzat 1650 Super kullanıyorum ve 70 dereceyi geçmiyor genel olarak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arkadaşın kasası biraz Extreme bir kasa ancak gene de en fazla 70 derecelerde gezinir ekran kartı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu videoya da göz atabilirsiniz.

Hocam merhaba diğer hesabımın 24 Nisan tarihine kadar cezası bulunuyor bu yüzden bu hesaptan yazıyorum. Ekran kartımın 72 dereceyi geçtiğini görmedim. Kasam görebileceğiniz en dandik kasalardan biri ve ona rağmen genel olarak 69 - 70 dereceyi geçmiyor.

Hocam lütfen yanlış bilgi vermeyelim Ventus kartlar ısınmıyor. Bizzat 1650 Super kullanıyorum ve 70 dereceyi geçmiyor genel olarak.

Bu arkadaşın kasası biraz Extreme bir kasa ancak gene de en fazla 70 derecelerde gezinir ekran kartı.

Bu videoya da göz atabilirsiniz.
Hocam 70 derece iyi bir rakam mı? 6 saat başında dursam, ne bileyim yanma ve arıza gibi sorunlarla karşılaşır mıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı