BBL-Turko sistem alınır mı?

kaane

Kilopat
Merhaba, şu anda mevcut olarak Huawei Matebook D16 kullanıyorum. Ağır video edit işlerinde kullanacağım sistem arıyorum. Laptopumu satıp sizce BBL-Turko alınır mı? Ya da şu anda başka fırsat var mıdır? Ya da fırsat gelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben ince hesaptan almayı düşünim.
Hocam siz bana mı yardımcı oluyorsunuz yoksa burada kendi konunuzu mu oluşturuyorsunuz? Ben sistem önerisi ya da belirttiğim sistem için fikir istedim. Değmez daha iyileri var dediniz, ben de nerede diye sordum fakat siz yine kendinizden bahsediyorsunuz. Nerede bulurum söyler misiniz?

Bu sistemlere güven olmaz, hepsi alınmaz demiyorum ama hepsine de güven olmaz.
PSU ve SSD kalitesiz markalardan, anakart 3200MHz desteklemiyor ama 3200MHz RAM koymuşlar. Ne kadar önemli bilmem ama bana göre alınmaz.

@rexashi piyasada bildiğim kadarıyla 3000 MHz RAM bellek çok yok, olanlar da Ripjaws'dan pahalı. Büyük ihtimalle maliyeti düşürmek için yaptılar, başka yolu yok. Aldıktan sonra mutlaka PSU, SSD gibi parçalar el bollaşınca değiştirilmeli.

Bir öneriniz var mı hocam?
Öneri büyük ihtimalle yok, bu fiyata daha iyi sistem bilmiyorum. GPU & CPU odaklı bir sistem bu.

@rexashi piyasada bildiğim kadarıyla 3000 MHz RAM bellek çok yok, olanlar da Ripjaws'dan pahalı. Büyük ihtimalle maliyeti düşürmek için yaptılar, başka yolu yok. Aldıktan sonra mutlaka PSU, SSD gibi parçalar el bollaşınca değiştirilmeli.

Öneri büyük ihtimalle yok, bu fiyata daha iyi sistem bilmiyorum. GPU & CPU odaklı bir sistem bu.
Bu nasıldır? Bir de site güvenilir midir?

Geri
Yukarı