BBL-Turko sistem alınır mı?

Hocam siz bana mı yardımcı oluyorsunuz yoksa burada kendi konunuzu mu oluşturuyorsunuz? Ben sistem önerisi ya da belirttiğim sistem için fikir istedim. Değmez daha iyileri var dediniz, ben de nerede diye sordum fakat siz yine kendinizden bahsediyorsunuz. Nerede bulurum söyler misiniz?

Site yazıyor aslında.

Bu nasıldır? Bir de site güvenilir midir?
Tebilon güvenlidir dostum, gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsin, ekstra 1000 TL'lik fark çok mantıksız ve gereksiz. BBL TURKO daha iyi. Bir de şey var, iki sistemdeki PSU çöp. Aldıktan sonra lütfen mutlaka değiştir.

Tebilon güvenlidir dostum, gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsin. Onun dışında bütçen zaten kısıtlı, ekstra 1000 TL'lik fark çok mantıksız ve gereksiz. BBL TURKO daha iyi. Bir de şey var, iki sistemdeki PSU çöp. Aldıktan sonra lütfen mutlaka değiştir.
Bütçem 8000₺ değil ki, Huawei Matebook D16 kullanıyorum belirttiğim gibi. Satıp alacağım. Piyasasını bilmiyorum ama ortalama 10.000₺ eder gibi.

@kaane satıp alacaksan bu sistemin indirimi 2 gün sonra galiba bitiyor, tam bütçen ne kadar?
Sattıktan sonra elime ne kadar geçmiş olursa bütçem o kadar. Tam bilmiyorum ama tahmini 9500-10000₺ diye düşünüyorum. Bu sisteme pek içim ısınmadı, indirim başladığında görmüştüm aslında ama bugün konu açıp sormak istedim.

Öyleyse sattıktan sonra bütçen netleşince konu açman çok daha mantıklı. Bakarsın daha iyi sistem indirime girer, zaten 2 günde satman pek mümkün değil şu anki bilgisayarını.
Peki hocam öyle yapayım o halde. Fakat şöyle bir durum da var, sattıktan sonra sistem bulamayıp boşta da kalabilirim. Sistem bana gerekiyor, en azından elimdeki laptop bile işimi görüyor ve sıfır fiyatı şu anda belirsiz, tekrar almak istesem 10000₺ gibi bir fiyata alamam. Şu anda taksitle sistemi alabilirim satmadan önce, o yüzden aslında konuyu açtım. Belirtmeyi unutmuşum çok affedersiniz.

@kaane sistem neden bulamayasın ki? Bu sıralar hazır sistemler sık indirime giriyor, bütçene uygun illa ki bir tane bulursun. BBL TURKO şu an taksitle alınabilir, SSD ve PSU'yu değiştirdikten sonra misler gibi kulanırsın.
Değiştirmekle uğraşmayı çok istemiyorum hocam o yüzden pek mantıklı gelmedi aslında.

Yazdığım gibi, bu fiyata şu an daha iyi bir sistem ya yok, ya da ben bilmiyorum. PSU ve SSD'de değiştirmeden kullanırsın ama işkenceye döner. Burada bir konu açarsın, ikisini beraber 1200-1400 TL'ye halledersin, sana kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı