Bc.vc sitesi vergi alıyor mu?

berkantteam

Hectopat
1606922988512.png

Arkadaşlar ben bu kadar kazandım bc.vc'den sonra bıraktım siteyi ve eksik ödeme yapıyordu ibanıma. Örneğin 100 TL kazanırsam 90 TL gönderiyordu acaba vergi veriliyor mu adımıza? Başka servis sağlayıcıyla konuşmuştum eskiden adınıza stopaj mı ne veriyoruz dedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 760968

Arkadaşlar ben bu kadar kazandım bc.vc'den sonra bıraktım siteyi ve eksik ödeme yapıyordu ibanıma. Örneğin 100 TL kazanırsam 90 TL gönderiyordu acaba vergi veriliyor mu adımıza? Başka servis sağlayıcıyla konuşmuştum eskiden adınıza stopaj mı ne veriyoruz dedi.
Olabilir. Çok saçma mesaj vardı adminler sildi herhalde. Bu sitenin desteği veya maili yok mu? Onlara sorabilirsin.

Kendi hesabına parayı almak yerine Payoneer gibi bir hizmet kullanabilirsin. İleride hesap dökümünü önüne koyup hesap sorabilirler.

Eki Görüntüle 760968

Banka işlem ücreti alıyor diye düşünüyorum, ayıp olmazsa nasıl o kadar kastığınızı sorabilir miyim?

Düzgün bilgi verirken mesajım neden silindi anlamadım. Tekrar vereyim bilgiyi; 100 TL'den 10 TL kestiyse %10 vergi almıştır. 1500 TL'den %10 vergi alırsa 150 TL ediyor. Ek olarak banka komisyonu vb. gibi şeyler olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı