bc.vc ve tr.link güvenli mi?

ExE.1

Hectopat
Beyler öncelikle bu link kısaltma siteleri bcvc ve trlink güvenli mi? Sonrasında bu hesap banlanma olayları falan duydum hesap açacaktım. Sizin yorumunuz nedir? Geçmişi olan var mıdır bu sitelerle?

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyler öncelikle bu link kısaltma siteleri bcvc ve trlink güvenli mi? Sonrasında bu hesap banlanma olayları falan duydum hesap açacaktım. Sizin yorumunuz nedir? Geçmişi olan var mıdır bu sitelerle?
Yönlendireceği site guvenliyse evet. En azından bc.vc bir kaç kez kullandım.(linke tiklayan olarak ama)

Son düzenleme:
1 kere kullandım TR. Link, güvenilir 45 lira çektim ancak gelmesi 3 hafta sürdü.

Hiç güvenmiyorum. Sapık sapık reklamlar çıkıyor arada. Buradan bir link paylaşacaksanız paylaşacağınız kişiler bu reklamlardan rahatsız olabilir.

Link kısaltacağım diye milletin ömründen kısaltmayın xD zararlı reklamlar çıkartan sitelerdir kendileri.

Onun dışında para çekme olayı skıntılı TR. Link in ama onun dışında güvenilir rahat sitedir.

Bu iki site insanların linkini reklamlayarak insanlara para kazandırıyor linkin gerçek sahibinin insafına bağlı yani.

bc.vc linkini kullanmanızı tavsiye etmem bildiğim kadarıyla virüslü site​

TR. Link sitesini bilmiyorum.

Geri
Yukarı