BCAA marka tavsiyesi

Bu ürünün içeriği hakkında ne düşünüyorsunuz? Kupon ile 94 TL oluyor, 5 Gr'dan hesaplanırsa servis başına 1.75 TL civarı tutuyor.
Çokda gerekli değil 150 lira olsun dediniz için bütçeniz de yok sanırım. Almak için almayın. bütçeniz yeterse böyle şeylere yönelin.
Bütçem yeterli arttırabilirdim ancak aşırı bir fark olacağını düşünmüyorum o yüzden pek yüksek tutmak istemedim.

Bu ürünün içeriği hakkında ne düşünüyorsunuz? Kupon ile 94 TL oluyor, 5 Gr'dan hesaplanırsa servis başına 1.75 TL civarı tutuyor.

Bütçem yeterli arttırabilirdim ancak aşırı bir fark olacağını düşünmüyorum o yüzden pek yüksek tutmak istemedim.
Attığınız güzel, onu da alabilirsiniz.

Attığınız güzel, onu da alabilirsiniz.
Teşekkürler, bu markanın lansmanlarında epey ucuzluyordu lansman olmasını bekliyordum oldu aldım 94 TL'ye. Umarım memnun kalırım.
Hakkında pek güzel şeyler söylenmiyor bu markanın, Gaziantep'de üretiliyordu sanırsam. Markanın bilinirliğini kalitesini vs. geçtim epey pahalı duruyor servis başına fiyatı. Tercih etmedim o yüzden yine de teşekkürler.

Ham madde kalitelisinde fark olur.
Bsn iyidir

Son düzenleme:

Geri
Yukarı