"bcdedit -set testsigning OFF" komutu sonrası bilgisayar açılmıyor

4ristocrat

Hectopat
Daha fazla  
Steam'de yeni bir oyun buldum indirip oynayayim dedim. Oyunun indirdim oynaya tıkladım bi hata verdi. O hatayı internetten araştırdım nasıl çözebilirim diye. Türkçe kaynak hiç bulamadım. İngilizce Youtube'dan bi video buldum izledim. Bu sorunu 3 farklı yolla çözmeyi gösteriyodu. 1. ve 2. yol işe yaramadı. 3. yol da "başlat>cmd>bcdedit -set TESTSİGNİNG OFF" komutuydu. Ben de aynen yaptım ve sonra PC'yi yeniden başlattım. PC açılırken Windows yükleme ekranında yükleme gerçekleşmiyor ve beni onarım sayfasına atıyor. Onarım bi 5-6 dk sürdü. Sonra son dedim yeniden başlattı yine onarım yaptı yine son dedim sonra yeniden başlatıp onarım yapıtı ve onarım programı onaramadı gibi bir şey yazdı. Farklı seçenekler sundu onarım olmayınca bilgisayar geri yükleme yaptım. Geri yükleme noktasının saati 1 saat öncesiydi yaptım fakat olmadı yine. Sonra cmd(adını unuttum) vardı orada da açtım bcdedit -set TESTSİGNİNG OFF bunu yazıp OFF yerine ON yaptım yeniden başlattım yine olmadı. Şu anda bu sorunun çözümünü arıyorum. Mümkünse PC'yi formatlamadan yapmak istiyorum ya da içindeki tüm belge ve dosyaları kurtarıp yapabiliriz.
Yardımlarınızı bekliyorum. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
aynısı benim başıma geldi. format atmak zorunda kaldım bilen yokmu arkadaşlar ? saçma sapan oyuna o kadar para veriyoruz oynıyamadığımız gibi bide makina çöküyor. rezillik

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı