Be Quiet Pure base 500DX alınır mı?

ValarMorghulis

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Dış Ticaret
Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye'ye yeni yeni gelmeye başladı Be Quiet kasaları.

Burada daha ucuz.

O fiyata alınır mı dersen biraz pahalı ama kalitelidir. TD500 veya 4000D Airflow da düşünüebilir.

500DX'in iyi yanı iki tane kalitesi kanıtlanmış 140 MM fanla gelmesi birde TG penceresi TD500'den de 4000D'den de bence iyi. TD500 fan olarak fazla ama o fanların kalitesi tartışılır. Alternatif daha hesaplı ve ekstra fan masrafı olmayan P400A RGB White olabilir.

500DX'in iyi yanı iki tane kalitesi kanıtlanmış 140 MM fanla gelmesi birde TG penceresi TD500'den de 4000D'den de bence iyi. TD500 fan olarak fazla ama o fanların kalitesi tartışılır. Alternatif daha hesaplı ve ekstra fan masrafı olmayan P400A RGB White olabilir.

500dx 3 fanla geliyor ustad ön arka üst olarak 2 fan olarak satanlar ya alt modelidir ya da tek fanı söküp ucuza satıyorum sanan zeki satıcılardır.
Türkiye'ye yeni yeni gelmeye başladı Be Quiet kasaları.

Burada daha ucuz.

O fiyata alınır mı dersen biraz pahalı ama kalitelidir. TD500 veya 4000D Airflow da düşünüebilir.
tek fanı sökülmüş fiyatı düşürmüşler ticaret ahlaksızlığı.

Son düzenleme:
500DX normalde üç fanla geldiğini sen öyle deyince sitesinden teyit ettim. Niye böyle bir şey yapmışlar anlamadım. Halbuki orjinali neyse o şekilde göndermeleri gerekirdi. Be Quiet Türkiye'de temsilcilik açmışsa satıcıların bu tip uyanıklıklarına izin vermemesi lazım. Talimat kendilerinden gelmişse işte o zaman rezaletin daniskası derim.

500DX normalde üç fanla geldiğini sen öyle deyince sitesinden teyit ettim. Niye böyle bir şey yapmışlar anlamadım. Halbuki orjinali neyse o şekilde göndermeleri gerekirdi. Be Quiet Türkiye'de temsilcilik açmışsa satıcıların bu tip uyanıklıklarına izin vermemesi lazım. Talimat kendilerinden gelmişse işte o zaman rezaletin daniskası derim.
Düşündüğümüz gibi değildir umarım. Bir satıcıyla görüştüm bu olayı çeviri de yanlışlık olmuştur dediler. Normal de kutunun açılmaması gerekiyor.

Phantex Eclipse p400A RGB ile Be Puiet Pure Base 500DX arasında kaldım biri 889₺ diğeri 970₺. İkisi de mesh ön ızgara sayesinde hava akışları çok iyi, serin. Fiyat performans olarak ikisi de birbirine yakın kasalar ama sessizlik ön plandaysa adı üstünde be quiet öncelikli tercih olmalı ki son tercihim bu kasadan yana. 3 fanla geliyor. Önde ve içte şerit rgb aydınlatması ve efektleri güzel görünüyor.Kullanan hiç kimseden kötü yorum okumadım. Keşke type c yerine normal 3.0 olsaymış önde.

Ben 500DX alacağım o kesinde elden gidip almak istiyorum ama el mecbur sitelerden birinden alacağız . Bir de fiyatının 900 tl altına inmesini bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı