Be Quiet! Pure Rock 2 BK007 alınır mı?

Şimdi T6 Ultra gibi ürünler iki yönden ters bana birisi düşük malzeme kalitesi (üzerindeki fanların tanesini 30 TL'ye satıyorlar), diğeri kötü tasarım. %90 SE-224-XT alacağım BK007'nin tasarımı çok cezbetti ama bu fiyattan olmaz. Yarın akşam veya Perşembe sipariş geçerim büyük ihtimalle. Arctic 7X'i alırken de demiştim beni geçici olarak Spire gürültüsünden kurtarsın diye. 6600 XT'yi biraz beklemedik aldım malum iyi fiyattan düşürünce planlar dahilinde değildi. 5500 XT kalsa uzun süre kullanırdım bunu.
En azından ID'de karar kılmışsın. O iyi. R5 5600X'e geçecek misin bilmiyorum ama her türlü paranın karşılığını alırsın.

En azından ID'de karar kılmışsın. O iyi. R5 5600X'e geçecek misin bilmiyorum ama her türlü paranın karşılığını alırsın.

25 TL indirim fikri fena gelmemişti de. Ne yapacağım kasa zaten simsiyah sabah akşam içine bakacak değilim zaten görünmüyor. F/P olarak bariz daha iyi bir ürün varsa onu tercih ederim. Ses konusunda hepiniz iyi yorumlarda bulundunuz zaten o açıdan güvenim tam. 3300X'in performansı şaşırtıcı derecede iyi açıkçası, %1 low değerleri dahil. 4 reel çekirdeği gömecek bir oyun çıkarsa sanırım değiştirmeyi düşünürüm. Şu anda en çok zorlayan Immortals Fenyx Rising oldu o da nasıl bir oyunsa artık optimizasyon sıkıntısı mı var acaba. CP77 performansı bile ortada yani.

@kino Hocam size şöyle bir öneride bulunabilirim, aklınızda olsun. Ses benim için de çok önemli olduğundan ben şu şekilde kullanıyorum; eski CM 4 borulu soğutucumun fanını başka bir fanla değiştirdim. CM MasterFan SF120M kullanıyorum (2000rpm de 22dba). Soğutucunun stok fanına göre sıcaklıkta baya fark oluyor ve çok sessiz. R7 3700x CPB kapalı 30 derece, CPB açık 40 derece. Tabi kasa vs.. diğer faktörle de var göz önüne alınması gereken. Ama en azından sese kesin çözüm, sıcaklıkta da bir miktar kesin fark edecektir. Sessiz olması gereken bütün bilgisayarları bu şekilde topluyoruz. orta segment 4 borulu kule alıp, bazen ikinci el, parayı fana veriyoruz hocam. Bütçeniz uyarsa böyle bir yola da gidebilirsiniz. Noctua , Be Quiet fan alıp takarak..

25 TL indirim fikri fena gelmemişti de. Ne yapacağım kasa zaten simsiyah sabah akşam içine bakacak değilim zaten görünmüyor. F/P olarak bariz daha iyi bir ürün varsa onu tercih ederim. Ses konusunda hepiniz iyi yorumlarda bulundunuz zaten o açıdan güvenim tam. 3300X'in performansı şaşırtıcı derecede iyi açıkçası, %1 low değerleri dahil. 4 reel çekirdeği gömecek bir oyun çıkarsa sanırım değiştirmeyi düşünürüm. Şu anda en çok zorlayan Immortals Fenyx Rising oldu o da nasıl bir oyunsa artık optimizasyon sıkıntısı mı var acaba. CP77 performansı bile ortada yani.
Ya oyundan ziyade nasıl çıkarıldığı önemli. RDR2 gibi ekran kartına yük attırabilecek her oyunda işler rahatça gider. Zaten FPS oyunlarından söz etmiyorum. Bence seni götürecektir. He götürmese bile bu yeni AMD soketleri için aynı soğutucuları kullanabileceğimiz söylenir. Orada da avantaj elinde olur.

Ya oyundan ziyade nasıl çıkarıldığı önemli. RDR2 gibi ekran kartına yük attırabilecek her oyunda işler rahatça gider. Zaten FPS oyunlarından söz etmiyorum. Bence seni götürecektir. He götürmese bile bu yeni AMD soketleri için aynı soğutucuları kullanabileceğimiz söylenir. Orada da avantaj elinde olur.

Evet. Şimdilik ses kesilsin, sıcaklıklar da bir tık düşsün. CPB-PBO Allah ne verdiyse açtım en azından bir rahatlama olur. Bu arada geçen hafta bu video çıkmış orada da benim ikilinin testini yapmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

N11'i boş verin hocam, gelbura'dan daha ucuza alırsınız :). Benim de şansıma geldi o 40 lira indirim + cashback.

N11'i boş verin hocam, gelbura'dan daha ucuza alırsınız :). Benim de şansıma geldi o 40 lira indirim + cashback.

Sağa sola üye olmaktan gına geldi. Amazon'a bir tane mağaza açsalar da herkes rahatlasa. N11'e de kendime özel mousepad yaptırmak için üye oldum yoksa onu da açmayacaktım.

Sağa sola üye olmaktan gına geldi. Amazon'a bir tane mağaza açsalar da herkes rahatlasa. N11'e de kendime özel mousepad yaptırmak için üye oldum yoksa onu da açmayacaktım.

De hocam şimdi şöyle bakın, 30 lira daha ucuza ve direkt Türkiye tedarikçisinden mi almak yoksa aracı firmadan mı almak? Üyeliği falan boş verin, emin olun HER site bilgilerinizi satıyordur her ne kadar güvence verseler bile :).

Yeni konular

Geri
Yukarı