BE Quiet! Pure Wings 2 120mm 2000RPM Fanlar Nasıldır?

LeFeyn

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kasam Corsair Delta Spec. Mevcut bir tane egzoz fan var ancak yeterli gelmiyor, iki tane daha egzoz fan eklemek istiyorum. Aşağıda linkini bıraktığım fanlar nasıldır? Memnun kalır mıyım? Ayrıca site güvenilir midir? Fikri olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

İyi fanlardın ancak satıcıyı asla önermiyorum, farklı satıcılara bakın.
Alternatif olarak;
Arctic P12 120mm Kasa Fanı (acfan00118a) - n11.com öneririm. Özellikleri ve fiyatı gayet iyi.
Hocam vallahi başka yerde bulabilsem oradan sipariş vereceğim ama Pure Wings 2 sadece bu sitede var. Sizin siteyle ilgili yaşadığınız bir durum falan mı var? Arctic fanlara gelince, bilmiyorum bir kere olsun iyisi olsun görüşündeyim. Be Quiet'i çok övüyorlar, sağlam bir şeye de benziyor. Duruma göre Arctic'de alabilirim.

Hocam vallahi başka yerde bulabilsem oradan sipariş vereceğim ama Pure Wings 2 sadece bu sitede var. Sizin siteyle ilgili yaşadığınız bir durum falan mı var? Arctic fanlara gelince, bilmiyorum bir kere olsun iyisi olsun görüşündeyim. Be Quiet'i çok övüyorlar, sağlam bir şeye de benziyor. Duruma göre Arctic'de alabilirim.
Sanırım site yurt dışından size getiriyor aynı NanoKatolog benzeri bir oluşum sanırım, ne güvenilir ne güvenilmez ama ellerinde yoksa ürünün size geç geleceğini söyleyebilirim. Onun dışında Arctic de markası duyulmuş piyasadaki iyi üreticilerden birisidir, forumda da çokça önerilir bir markadır. Burada tercih biraz size kalmış, Arctic ile Be Quiet arasında yaklaşık en yüksek devirde 10 CFM fark var ama Arctic daha sessiz olacağını düşünüyorum, dediğim gibi tercih burada biraz size kalmış.

Firmalar battı bu sitelerden alışveriş yapmayın.

BOSS bilisim batti. Siparis verme. Ayni sekilde NanoKatalog ve IstanbulBilisim firmalarida batti.
NanoKatalog ve İstanbul Bilişimden haberim vardı ancak BOSS Bilişimden haberim yoktu. Teşekkür ederim.
Boss üzerinden alacağınıza beş altı güne gelir amazon Almanya'dan kendiniz alabilirsiniz.
3 tane fan her şey dahil 35 Euro.
Amazon üzerinden hiç alışveriş yapmadım. Ödemeyi euro olarak mı alıyorlar?
Arctic BioniX P120 PWM PST 120mm Oyuncu Kasa Fanı Beyaz bu fan nasıldır? Bir fikri olan var mı?

Nasıl seçerseniz. Dolar Euro TL olabilir. Sipariş adımında siz seçiyorsunuz. Dolar ya da Euro olarak alın bankanız çevirir onu TL’ye. TL alırsanız kur daha yüksek oluyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı