Elektronik Be Quiet! Silent wings 4 553,15 TL

O paraya Noctua varken niye be quiet! alayım ki zaten :D Ayrıca bu ürün premium değil.

Premium dediğin böyle olur.

158 CFM, 7mm H2O. IP52 sertifikası bile var.
Sanayi tipi vantilator paylasabilirim. Kasayi acar iceri verirsin coskuyu. 41db ile 36db farki yoksa sizin icin kalanini kiyaslayabilirsiniz. Hic birimiz marka temsilcisi degiliz ancak ozellikle deneyimlemedigimiz yada yuzeysel bilgimiz olan konularda iddiali olmamaliyiz. Baska zaman agzi olan konusuyor seklinde yine toplumumuzu cekistiriyoruz, unutmayalim. Ben arabanin lastigini secerken 2 3 db fark icin x2 fiyat verebilenlerdenim.

Son düzenleme:
Sanayi tipi vantilator paylasabilirim. Kasayi acar iceri verirsin coskuyu. 41db ile 36db farki yoksa sizin icin kalanini kiyaslayabilirsiniz. Hic birimiz marka temsilcisi degiliz ancak ozellikle deneyimlemedigimiz yada yuzeysel bilgimiz olan konularda iddiali olmamaliyiz. Baska zaman agzi olan konusuyor seklinde yine toplumumuzu cekistiriyoruz, unutmayalim. Ben arabanin lastigini secerken 2 3 db fark icin x2 fiyat verebilenlerdenim.

36 dB ile 41 dB'nin normal kullanıcı için hiçbir farkı yok. İkisini de max RPM kullamamaz çünkü. Standart kullanıcıya Arctic P12 gibi fanlar fazlasıyla yeterli. Neden Wings 4 Pro alalım? Üstelik 550-600 TL gibi olmaması gereken fiyatlara satılıyorken. Yarı fiyatına aynı CFM ve statik basıncı hem daha sessiz hem daha ucuza sunan SilverStone Air Blazer 120R varken neden alalım? Üstelik o fan siyah da değil, ARGB.

Bence be quiet!'ı yeterince savundunuz, yeterli. Her dediğinize bir kanıt sunmaktan yoruldum çünkü :D Ben size bir yorum yapmıyorum ayrıca, ürüne ve fiyatına yorum yapıyorum. Size yorum yapmışım gibi algılamanız garip açıkçası.

Vantilatör örneğinin konuyla alakasını hâlâ anlamadım bu arada :D

Ek olarak bir ürün hakkında yorum yapmamız için illa o ürüne sahip olmamız gerekmiyor. Yeterli araştırmayı yaparsanız o ürün hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz, hatta körü körüne satın alıp kullanan kişiden bile fazlasını.

Cidden halen yazabilecek bir neden oluşturuyorsunuz arkadaş. Akıl sağlığınızdan şüphe ediyorum. Bir ürünü ya alırsın ya almazsın, bakar geçersin. Soru soran yok fikir isteyen yok. Bu dayı mod girişler niye? Cidden kalite bu değil. Paylaşım yapalım da bu kafada insanlar çoksa yapmam, geçer giderim. Bence size haz veren duygu ciddiye alınıp cevap alabilmeniz. Hadi eyvallah.

Geri
Yukarı