Çözüldü BeamNG Drive araba hiçbir şekilde hareket etmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Escalade05

Hectopat
Yer
Cadillac Car Dealer
Daha fazla  
Merhabalar, son gelen güncellemeden sonra oyundaki arabaların hiçbiri çalışmamaya başladı kendimce sorunu çözmeye calıştım ama bir sonuca varamadım.

Öncelikle yaptıklarım:

-Motoru elle çalıştırmaya çalıştım ama çalışmadı.
-Arcade gearbox a aldım gene araba hareket etmiyor.
-Tuş konfigirasyonunu sıfırladım gene bir şey olmadı.
-Cache temizleyerek son kez şansımı denedim ama gene bir şey olmadı.

Ayrıca oyunda AI spawnladım ama onların arabasıda çalışmıyor oyun içi kamera döndürüp arabayı re-spawn yapabiliyorum ama hiçbir şekilde arabayı çalıştıramıyorum...

Çözüm
Deneyeceğim teşekkürler.
Rica ederim. Şansınız var ki az önce kendimde aynı sorunu çözdüm. Tek tek modları pasif hale getirerek buldum. :D Oyun içinden görüntü eklemiştim yoruma. Ona bakarsanız, oyun içinde modun nasıl isimlendirildiğini görebilirsiniz. Modu pasif hale getirince oyundan çıkın ve tekrar giriş yapın. Başka da bir şeye ihtiyacınız yok. Bu mod sizde yüklü değilse hepsini pasif edip tek tek aktif edersiniz. Benim şimdilik tespit ettiğim ve hata yaratan tek mod bu.

beamng.png

Bu RK motor modunu oyun içinde bulun ve pasif hale getirin. Sorun düzelir.

Deneyeceğim teşekkürler.
Rica ederim. Şansınız var ki az önce kendimde aynı sorunu çözdüm. Tek tek modları pasif hale getirerek buldum. :D Oyun içinden görüntü eklemiştim yoruma. Ona bakarsanız, oyun içinde modun nasıl isimlendirildiğini görebilirsiniz. Modu pasif hale getirince oyundan çıkın ve tekrar giriş yapın. Başka da bir şeye ihtiyacınız yok. Bu mod sizde yüklü değilse hepsini pasif edip tek tek aktif edersiniz. Benim şimdilik tespit ettiğim ve hata yaratan tek mod bu.

Çözüm
Rica ederim. Şansınız var ki az önce kendimde aynı sorunu çözdüm. Tek tek modları pasif hale getirerek buldum. :D oyun içinden görüntü eklemiştim yoruma. Ona bakarsanız, oyun içinde modun nasıl isimlendirildiğini görebilirsiniz. Modu pasif hale getirince oyundan çıkın ve tekrar giriş yapın. Başka da bir şeye ihtiyacınız yok. Bu mod sizde yüklü değilse hepsini pasif edip tek tek aktif edersiniz. Benim şimdilik tespit ettiğim ve hata yaratan tek mod bu.

Bende dediğiniz RK modunu bulamadım ama sizin yaptığınız gibi bütün modları pasif hale getirerek sorunu çözdüm birazdan sorunun kaynağını araştıracağım yardımınız için teşekkür eder iyi günler dilerim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı