Çözüldü BeamNG Drive'da nasıl mod tasarlanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Automation ile BeamNG Drive için araba tasarlanabiliyor.
1627378880924.png

Bu oyun mu?

Evet buradan tasarlayıp export diyorsun ve bemangnin vehicles bölümüne dosyaları atıyorsun.
Teşekkürler kankam. Peki indirime giriyor mu uygulama sen nasıl aldın? Uygulama için 3D model yapmasını bilmek gerekiyor mu? Ve ne tasarladın merak ettim imkanın varsa atabilir misin? :D

Teşekkürler kankam. Peki indirime giriyor mu uygulama sen nasıl aldın?

Şu an crack indirmek zorunda kaldım ne yazık ki. İndirime girdiği zaman satın alacağım 50TL bana biraz fazla geldi.

Uygulama için 3D model yapmasını bilmek gerekiyor mu?

Aracı tasarlarken aşırı gerekmiyor ancak üst seviye araçlar için evet lazım.

Ve ne tasarladın merak ettim imkanın varsa atabilir misin? :D

Oyunun sunduğu bir pick-up ın çamurlukalrını dışarı doğru uzatıp önüne modern farlar ekleyerek, arka tarını biraz L200'e benzeterek bir araç yaptım. Çok iyi olmadı ama daha iyi yapmaya çalışıyorum.

Konuyu hortlattığım için kusura bakmayın. Bu uygulamada araç tasarlamak için güçlü bir işlemci ve ekran kartı gerekiyor mu?
Intel Celeron N3450 1.1-2.2 GHz, Intel HD Graphics 500 2 GB, 4 GB Ram+8 GB Sanal Ram ile ayarlardan "Basitleştirilmiş Fizikler" ayarını açınca 30-40+ Fps de oynanıyor.

Konuyu hortlattığım için kusura bakmayın. Bu uygulamada araç tasarlamak için güçlü bir işlemci ve ekran kartı gerekiyor mu?
Intel Celeron N3450 1.1-2.2 GHz, Intel HD Graphics 500 2 GB, 4 GB RAM+8 GB Sanal RAM ile ayarlardan "Basitleştirilmiş Fizikler" ayarını açınca 30-40+ FPS de oynanıyor.

İnternette yazana göre Dual Core işlemci 4 GB RAM ve Intel HD 4000 istiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı