BeamNG neden en mükemmel simülasyon oyundur?

Komiksiniz ya, sen o oyundaki kaç otomobil ile gerçekte viraja girdin de tam arcade değil ya da yarı sim diyebiliyorsun aklım almıyor ya…

NFS’de viraja girme dediğin şey oyun mekaniği!

Simülasyon ise gerçeği simüle eden demektir. Hangi otomobil ile hangi viraja hangi amaçla girdin ve deneyimledin de bunu söyleyebiliyorsun?

Güzel kardeşim benim…

Komiksiniz ya, sen o oyundaki kaç otomobil ile gerçekte viraja girdin de tam arcade değil ya da yarı sim diyebiliyorsun aklım almıyor ya…

NFS’de viraja girme dediğin şey oyun mekaniği!

Simülasyon ise gerçeği simüle eden demektir. Hangi otomobil ile hangi viraja hangi amaçla girdin ve deneyimledin de bunu söyleyebiliyorsun?

Güzel kardeşim benim…
Bana mı diyorsunuz?

Assetto Corsa'cıları gördükçe güncelleyesim geliyor..
Hocam BeamNG almayı düşünüyorum açıkçası ama direksiyon setim yok. Mouse ile oynanabilir mi oyun? Ayrıca Multiplayer'da yarışlar var mı?

Hocam BeamNG almayı düşünüyorum açıkçası ama direksiyon setim yok. Mouse ile oynanabilir mi oyun? Ayrıca Multiplayer'da yarışlar var mı?
Direksiyon seti olmadan da oynanabilir seviyede. Ben klavye ile oynuyorum fakat mausla da oynayabilir sanırım. Evet genellikle yarışlar oluyor da resmi yarışlar değil kullanıcılar öyle sokak yarışı gibi birbiri ile yarışıp birbirlerini trollüyorlar.

Bilgi: Eğer automation the car company tycoon game oyununa sahip iseniz BeamNG.drive için kendi aracınızı tasarlayıp sürebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı