Bear Grylls

Atakan D.

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Discovery yayından kalkmadan önce bu adamı hep izlerdim :D Tüm bölümlerini Türkçe altyazılı olarak izleyebileceğim bir yer yok mu ya ?

Discovery Channel,Türksat 1A uydusunda bir ara var vardı. O zamanlar çok izlerdim hayatta kalırsam şunları yapacağım diye öğrenmeye çalışmıştım. Sonra kalktı. Tivibu ev alınca Discovery Channel a hala izliyorum. Çizgi film gibi her bölümü ayrı bir zevk veriyor.

Discovery yayından kalkmadan önce bu adamı hep izlerdim :D Tüm bölümlerini Türkçe altyazılı olarak izleyebileceğim bir yer yok mu ya ?

HD Belgesel Film İzle

Burada neredeyse bütün bölümleri var. Discovery Channel'da Bear Grylls: Cehennemden Kaçış programı başladı. Bear, 3 grubun başından geçen gerçek olayları canlandırıyor. Bence eskisi gibi güzel değil. Sadece bear olsaydı daha güzel olurdu. Program her Salı 21:30'da yayında.

HD Showcase, Animal Planet ve Discovery Science kanallarındaki pragramlar da olsaydı Tivibu'ya geçmek en iyisi olurdu.

HD Showcase, Animal Planet ve Discovery Science kanallarındaki pragramlar da olsaydı Tivibu'ya geçmek en iyisi olurdu.

Hepsi TiviBu da var ama aynı programları mı veriyor bilmiyorum.
EkranAl1310nt1310s13101_zps64ee329e.png

EkranAl1310nt1310s13102_zpsc5178ce9.png

Tivibu da vardı Discovery Science. Sonra onu farklı bir pakete dahil ettiler. Ne güzel X makinalar programını izliyordum. İleride şirketim olduğu zaman belki bir kaç makineyi oyuna obje olarak dahil edebilirdim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı