Ed Stafford vs yoksa Bear Grylls

Hangisi?

• Oy verenlerin toplamı
    50
Ed Stafford kâşif, Bear Grylls ise maceraperest.

Eki Görüntüle 1024284
Ed Stafford, DMAX kanalında programını izlemiştim. Bu arada kendi düşüncelerim olduğunu belirtmek isterim. Çok güzel barınak kuruyor. Ağaçların geniş yapraklarını ve kuru ağaç dalları ile yapıyor. Ne bulursa onu yer. Kelebek ve fare yediğini gördüm. Suyu nasıl arıtabileceğini iyi biliyor. Ateş yakma konuşunda da iyi. İnsan olmayan yerde ve tek başına hayatta kalmayı iyi biliyor.
Eki Görüntüle 1024310
Bear Grylls, aynı şekilde kendisini DMAX kanalında izledim. Çok güzel tırmanabiliyor ve yüksek yerlerden inebiliyor. Yine aynı şekilde fare yedi. Ünlü oyuncularla birlikte maceraya atılıyorlar.

Ben Ed Stafford diyorum. İzlemesi daha eğlenceli.
Bear Grylls'in programları daha eğlenceli fakat kurgu. Edd Stafford ise daha gerçekçi programlar çekiyor. Mesela 10 gün bir ada da hiçbir şeyi olmadan mahsur kalıyor.

Ed Stafford Bir yerde mahsur kaldığınızda nasıl hayatta kalırsınız ve yerleşim kurarsınız bu konu üzerinde yoğunlaşıyor, Bear Grylls ise en kısa zamanda nasıl en yakın yerleşim yerine gidip kurtulursunuz bunu anlatıyor. Bana göre ikisi de kaliteli içerik üretiyor.

Kelebek yemek ne ya 😬
Tek kelebek olsa iyi.
tenor.gif

1621079064564.png

Geri
Yukarı