Beat nasıl olmuş?

Yaptıklarınızdan atar mısınız hocam çok merak ettim :D
Bu utanç vericiydi. Bir şey yaptığım yok. Birinin benim yaptığım şeyleri istemesi utanç verici. Belki ileride bu işte daha gelişince atarım.

Bu yazıyı yazarken çok kötü bir şey fark ettim. HDD'deki tüm .mp3 dosyalarım bozulmuş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tüm dosyalar aynı böyle olmuş. Atılabilirliğine bakıyordum ama atılamayacak hale gelmiş. Kusura bakma. Ama dediğim gibi, ileride atarım.

Bu utanç vericiydi. Bir şey yaptığım yok. Birinin benim yaptığım şeyleri istemesi utanç verici. Belki ileride bu işte daha gelişince atarım.

Bu yazıyı yazarken çok kötü bir şey fark ettim. HDD'deki tüm .mp3 dosyalarım bozulmuş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Tüm dosyalar aynı böyle olmuş. Atılabilirliğine bakıyordum ama atılamayacak hale gelmiş. Kusura bakma. Ama dediğim gibi, ileride atarım.
Kulağım kanadı hocam o ses ne :D
Hocam YouTube için sormuştum teşekkür ederim.
Kendin çalmadan yaparsan hiçbir şey olmaz.

Neresi olmamış mesela? Kendimi geliştirmek için soruyorum yanlış anlama.
Hocam mesela arkada ince bir uğultu sesi var, onun sesi daha yüksek olabilir. Arkaya güzel bir ambiyans enstrümanları konabilir.
2. girişe yankılı ve sağlam bir gitarla (sanırsam gitar) girebilirdin.
Beat kendini çok tekrar etmiş, aralarda farklı enstrümanlar girebilir. Yoksa diğer türlü çok tek düz gidiyor.

Sizce nasıl olmuş? Görüşlerinizi almak isterim. Amacım reklam değil sadece görüşlerinizi merak ediyorum.

Sevgiler.
Ooo banger diyorsun yani, bu altyapının üstünde Tankurt Bey uçardı. Pek dinlemesemde newschoollardan Umk olabilir. Neyse :D beat güzel olmuş ellerinize sağlık.

Çok kötü olmuş hocam maalesef beğenmedim. Mesela yani😁 eline sağlık reis.

Geri
Yukarı