Beats Solo 3 vs Studio 3

meteK

Hectopat
Merhaba. Müzik için kulaklık alacağım ve Beats almayı düşünüyorum. Sizce Solo 3 mü yoksa Studio 3 mü daha mantıklı? Aralarındaki farklar nelerdir? Aralarında ses kalitesi farkı var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Müzik için kulaklık alacağım ve Beats almayı düşünüyorum. Sizce Solo 3 mü yoksa Studio 3 mü daha mantıklı? Aralarındaki farklar nelerdir? Aralarında ses kalitesi farkı var mı?
Ne tür müzikler dinliyorsunuz? Momentum 3 önerebilirim onun yerine daha detaylı çözünürlüğü yüksek bir kulaklıktır daha dengelidir. Studio 3 genel kullanım için iyidir, bassları tatmin eder tizleri yormaz.

Hocam Studio 3 dışarı çok ses verir mi son seste falan?

Açıkçası denemedim dışarıya ses veriyor mu diye ama bir şikayet almadım bu konuda :) pasif izolasyonu iyiyse dışarıya kaçıracağı ses de az olur, dışarıdan gelen sesleri iyi kesiyor ama yüksek seslerde illaki dışarı ses verir bu beklentinize bağlı.

Açıkçası denemedim dışarıya ses veriyor mu diye ama bir şikayet almadım bu konuda :) pasif izolasyonu iyiyse dışarıya kaçıracağı ses de az olur, dışarıdan gelen sesleri iyi kesiyor ama yüksek seslerde illaki dışarı ses verir bu beklentinize bağlı.

Peki Studio 3 Android falan destekliyor değil mi? Sadece iOS falan değil yani.

Geri
Yukarı