Beats Solo Pro vs Beats Studio 3

Tavsiyen için teşekkür ederim ama bu sefer kulaklık tercihini Beats yapmak istiyorum.
Sürekli AVM'lerde geziniyoruz teknoloji mağazalarına girdiğimiz zaman da öylesine açıp denemek istiyoruz ama çoğunun pili bitik oluyor ve ilgilenmiyorlar.

Maalesef. Solo Pro bakmamın sebebi de o. BT 5.0'ın Aux'tan çok bir geri kalan yanı var mı?

Solo Pro neden Apple üzerinden satılmıyor bilmiyorum. Kronik sıkıntısı mı var acaba ve başka bir yerden alırsam 2 yıl Apple garantisinden yararlanabilirim değil mi?
Kronik sıkıntılar için Reddit üstünden bakmanızı tavsiye ederim. Yetkili satıcıdan aldıkça yararlanırsınız muhtemelen garantiden.

Solo Pro neden Apple üzerinden satılmıyor bilmiyorum. Kronik sıkıntısı mı var acaba ve başka bir yerden alırsam 2 yıl Apple garantisinden yararlanabilirim değil mi?
Onu biraz araştırın ama yararlanabiliyorsunuz diye biliyorum.

Maalesef. Solo Pro bakmamın sebebi de o. BT 5.0'ın Aux'tan çok bir geri kalan yanı var mı?
Aux + düzgün ses kartı ile her türlü daha iyi performans alabileceğinize inanıyorum ama o tarz bir şey istiyorsanız özellikle kablolu kullanım için üretilmiş bazı kulaklıklar daha mantıklı.

Son düzenleme:
Hocam daha geniş olduğu için Solo Pro daha az rahatsız eder diye düşünüyorum. Solo 3'ün kulakları kaplayan kısım biraz dar.
Onu denemek lazım ama üretimi durduğu için de mağazalarda bulunmuyor.
Beni kıllandıran şey de üretiminin durması. Sanki sorunlu veya yarın bir gün bozulacak bir ürünmüş hissi yaratıyor.
Konfor açısından Studio'yu tercih edeceğim.
Yardımınız için çok teşekkür ederim.

Bir şey daha soracağım. Amazon üzerinde 6 Bine satılırken diğer yerlerde 8 küsüre satılıyor. Amazondakiler yenilenmiş ürün mü? Bir de kutu içeriği hakkında bilgi verilmiyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı