Beats Studio 3 Wireless fiyat dengesizliği

oguzhanorz

Decapat
Yer
Sicilya
Arkadaşlar konunun yeri doğru mu bilmiyorum ancak buraya açmayı uygun gördüm, eğer yanlış olduysa kusura bakmayın. Soruma gelirsek, internetten fiyatlara baktığımda 2.000 lira civarına da bu kulaklığı bulmak mümkün. Ancak Trendyol, Çiçeksepeti vs gibi sitelerde 150 TL ile 300 TL arası değişen fiyatlarda da bulmak mümkün. Benim tahminim kulaklığın kendi fiyatı 1.500 lira civarında ancak Çiçeksepeti vs gibi sitelerde satılan ürünlerin orijinalliğinden şüphe ediyorum. Eğer o ürünler de orijinalse onlardan almak daha mantıklı tabii ki. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Arkadaşlar konunun yeri doğru mu bilmiyorum ancak buraya açmayı uygun gördüm, eğer yanlış olduysa kusura bakmayın. Soruma gelirsek, internetten fiyatlara baktığımda 2.000 lira civarına da bu kulaklığı bulmak mümkün. Ancak Trendyol, Çiçeksepeti vs gibi sitelerde 150 TL ile 300 TL arası değişen fiyatlarda da bulmak mümkün. Benim tahminim kulaklığın kendi fiyatı 1.500 lira civarında ancak Çiçeksepeti vs gibi sitelerde satılan ürünlerin orijinalliğinden şüphe ediyorum. Eğer o ürünler de orijinalse onlardan almak daha mantıklı tabii ki. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.
Bende bir kaç gün-hafta önce fark ettim garip geldi aslında alınıp orjinal olup olmadığı test edilip orjinal değilse geri iade edibilir.

Bu kulaklığı Apple eskiden bedava verdiği için Sahibinden'deki sıfır fiyatları ve internetteki diğer fiyatların ucuz olması normal. Yine de Çiçeksepeti, Gittigidiyor, Trendyol gibi sitelerden alışveriş yaparken bilindik ve yüksek puanlı satıcıları seçmenizi tavsiye ederim. Sahte ürün çıkma ihtimali düşük bence elden almazsanız.
Bu arada o fiyata alınabilecek en kötü kulaklıklardan biri olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aliexpress'ten Anker Q30 Life ( 74 dolar + vergi ) alabilirsiniz, onun dışında Sony WH-xb900n modeli de Amazon black friday indiriminde 900 liraya düşmüştü yanlış hatırlamıyorsam. Bir indirim olursa yine 1000 lira altına düşebilir.

Geri
Yukarı