Bebek için Türkçe YouTube kanalları nedir?

Şu çocuklara izletmeyin nolur şunları. Herhangi bir beceriden uzak robot gibi yaşayan çocuklar yetişiyor. Ekran göstermeyin mümkün olduğu kadar.
ben içerik üretmek istiyorum ve örnek alınacak kanalları istiyorum hocam.

Uykusuzluktan anlamamışım 🫠
Problem değil hocam sadece linç yediğimle kaldım sizin attığınız video bir nebze gülümsetti :D

Valla öyle diyorsan pek de fark etmiyor. GMOD içeriklerine çok fena sarıyorlar. Önlerine gelene tıklıyorlar.
evet mantıklı hocam teşekkür ederim. Hocam zorundayım çünkü ailem üniversitem için bana maddi destek çıkmayacağını belirtti ben zaten hali hazırda bu işi yapıyorum ama oradan gelen paranın toplamı beni en iyi halle 4 ay idare eder.

evet mantıklı hocam teşekkür ederim. Hocam zorundayım çünkü ailem üniversitem için bana maddi destek çıkmayacağını belirtti ben zaten hali hazırda bu işi yapıyorum ama oradan gelen paranın toplamı beni en iyi halle 4 ay idare eder.
Tutarsa daha fazla kazanırsın. Ama vergi bağkur meselelerini ihmal etme. 6000 lira aylık bağkur bedeli vardı en son.

Bebek için Türkçe YouTube kanalları?

Örümcek abi gibi çocuk kanalları önerir misiniz?

Örnek kanallar: Örümcek abi / siren kafa.

İzletmeyin abicim, susturacaksanız bebeği kendiniz susturun, salak saçma videolar izleterek değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
O parayı vermek için ne kadar kazanmamız gerekiyor hocam peki ?
O izleyen kişiye göre değişir diye biliyorum. Daha fazla kazanmak istersen ingilizce çek. Ama aylık 6000 bağkur primin+vergilerin olacak. Ailende emekli varsa bağkuru aradan çıkarırsın eğer sigorta kaygın yoksa. Asli mesleğin olacaksa bağkur yatırmanı öneririm ama iyi para kazanana kadar bekle.

İzletmeyin abicim, susturacaksanız bebeği kendiniz susturun, salak saçma videolar izleterek değil.
hocam ben içerik üreticisi olmak istiyorum.

O izleyen kişiye göre değişir diye biliyorum. Daha fazla kazanmak istersen ingilizce çek. Ama aylık 6000 bağkur primin+vergilerin olacak. Ailende emekli varsa bağkuru aradan çıkarırsın eğer sigorta kaygın yoksa. Asli mesleğin olacaksa bağkur yatırmanı öneririm ama iyi para kazanana kadar bekle.
İngilizce şuan öğreniyorum İngilizce içerikler aklımda. bağkur prim + vergilerin ne zaman verildiğini öğrenirsem çok iyi olur.

Geri
Yukarı