Rehber Bedava 3 Aylık Game Pass Kodu nasıl alınır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@yaşaar
Xbox hesabında daha önce Gamepass aboneliğin var mıydı?

2 sene once aldım sanırım
Yeni bir hesapla kayıt ol, kodu gir. Galiba ilk aboneliklere özel bu kampanya. Bu arada attığın fotoğrafı kaldırmanı öneririm, kodu okumaya çalışan işsizler olacak.

Yeni bir hesapla kayıt ol, kodu gir. Galiba ilk aboneliklere özel bu kampanya. Bu arada attığın fotoğrafı kaldırmanı öneririm, kodu okumaya çalışan işsizler olacak.

Cok teşekkür ederım hocam. Fark ettım zaten, ondan ılk etapta sılıp boyle attım. Başka bır hesapla gırıp aktıf etsem olur sanırım. Teşekkür ederım ılgın için.

Son düzenleyen: Moderatör:
@nemo Hocam ben banka kartımı girmek istiyorum. Daha sonraları çekmeyecektir herhalde değil mi parayı ? Yani parayı bankaya atar atmaz çekmesin de başka zaman için.

Kardeş, 14 gunluk denemeyı aktıf ettıkten sonra ıptal et. 14 gunun sonunda otomatik durur ıptal olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
@nemo Hocam ben banka kartımı girmek istiyorum. Daha sonraları çekmeyecektir herhalde değil mi parayı ? Yani parayı bankaya atar atmaz çekmesin de başka zaman için.
Anime sitesindeki 14 günlük biterse aboneliğin devam edebilir. Ek olarak Game Pass'de devam edebilir 3 ay sonra. Otomatik yenilemeyi iptal et gibi bir seçenek var mı bilmiyorum. Sanal bir kart oluşturmanı tavsiye ederim.
Veya bir hatırlatıcı kurun. 😁 O gün aboneliğinizi iptal edersiniz.

Sanal kart nasıl oluşturacağımı bilmiyorum. Finansbank kullanıyorum her bankanın ayrı mı acaba ?

Sanal kart nasıl oluşturacağımı bilmiyorum. Finansbank kullanıyorum her bankanın ayrı mı acaba ?
"Sanal karta QNB Finansbank Çağrı Merkezi, QNB Mobil, İnternet Bankacılığı kanallarından başvurup, kartınızı anında oluşturabilirsiniz."

Bu tarz şeyler telefondaki uygulamalarıyla hallediliyor diye biliyorum.

Valla bende baktım ona. Kredi kartım yok banka kart sahibiyim. O yüzden açamıyorum sanırım :d

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı