Rehber Bedava 3 Aylık Game Pass Kodu nasıl alınır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar ben Game Pass kodu alıp her şeyi aktif ettim yani hallettim. Şimdi Crunchyroll aylık aboneliği iptal etsem yanmaz değil mi benim Game Pass 3 aylık üyeliğim? Veya aynı şekil Game Pass abonelik iptal etsek son ödeme tarihi karttan para çekmemesi için.
Yanmaz.

Arkadaşlar ben Game Pass kodu alıp her şeyi aktif ettim yani hallettim. Şimdi Crunchyroll aylık aboneliği iptal etsem yanmaz değil mi benim Game Pass 3 aylık üyeliğim? Veya aynı şekil Game Pass abonelik iptal etsek son ödeme tarihi karttan para çekmemesi için.
Crunch. iptal edince yanmıyor, denendi. Ama Game Pass'i iptal edersen ne olur bilmiyorum, onun yerine abonelik yenilemeyi kapatabiliyorsun.

@nemo EA Play var mı üyelik bunun gibi deneme? Game Pass üyeliği içerisinde EA Play oyunları oynayabilirim miyim?

Son düzenleme:
Merhaba hocam kodu aldım ilk defa Xbox Game Pass kullanıyorum. Kodu nereye yapıştırıp aktif ediyoruz?

Merhaba hocam kodu aldım ilk defa Xbox Game Pass kullanıyorum. Kodu nereye yapıştırıp aktif ediyoruz?
Bu video izleyerek yaptım, kodu aldıktan sonra araştırma yaptım ki yanlış iş yapıp kodu kaybetmek istemedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
@nemo Hocam böyle Origin olsun kod falan ücretsiz paylaşıyorsa bizimle paylaşın. Her gün sosyalde öğrenen herkes Epic olsun konu açıp paylaşsa insanlar korsan oyundan uzak durur.

@nemo Hocam böyle Origin olsun kod falan ücretsiz paylaşıyorsa bizimle paylaşın. Her gün sosyalde öğrenen herkes Epic olsun konu açıp paylaşsa insanlar korsan oyundan uzak durur.
Ben de bu kampanyayı forumda yorumlarda üyeler konuşurken gördüm, neden kimse bir rehber yapıp paylaşmıyor şaşırmıştım. Üç ay az bir zaman değil, ayrıca kütüphanede yığınla güzel oyun varken. Steam dandik oyunlara indirim yapıp millete satmaya çalışsın bu sırada. 😆😆

@nemo Örneğin Village AMD FSR olan modun korsanı yok, korsan oynayanlar FPS kare hız sorunları yaşıyorlar. Orijinal oyunda gelir güncelleme ile en azından çoğu bug FPS düzeltmeler getiriyorlar. Millet çakal ya paylaşsalar ne olacak kampanya mı bitiyor, Hayır. Zaten kampanyanın belli süre veriyorlar o saate kadar gören kapar. O kampaya ile yapıp satış yapan yok mu? :D

Kodu kullanma yerinde direkt olarak United States'a atıyor nasıl düzelteceğim? @nemo

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı