Gıda Bedava BigMac menü

Tam bir kanser, uğraşmaya bile değmez!
5-0 yeniyorum 6-0 yapıyorum sonra 1 gol kaçırıyorum "kötü şans" alahalah neyin kötü şansı!
Kötü şans 6 farkla kazanan benim mi yoksa kaybeden tarafın mı?
Forum kuralları olmasa iyi söverdim de neyse Burger King'den devam...

(Kötü şans derse kaybediyorsunuz)

Tam bir kanser, uğraşmaya bile değmez!
5-0 yeniyorum 6-0 yapıyorum sonra 1 gol kaçırıyorum "kötü şans" alahalah neyin kötü şansı!
Kötü şans 6 farkla kazanan benim mi yoksa kaybeden tarafın mı?
Forum kuralları olmasa iyi söverdim de neyse Burger King'den devam...
benzer bir kampanya mı var?

Kampanya 18 Aralık tarihine kadar devam ediyor, her gün oynayıp menü kazanabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1590602

Uygulamaya girince (McDonalds) buradaki şimdi oyna tuşuna bakacaksınız.

Ardından takım seçimi kısmından bir takım seçin, seçimi onaylayın.

Ilk maçtan sonra ödülü almak ister misiniz tuşuna bastıktan sonra bir ödül teklif edecek. Bunu reddedin ve oyuna devam tuşuna basın.

Oynamak çok basit, kalecinin sağ veya solunda ok çıkacak. Ok çıktığı anda topun ortasına sadece dokunun. Topa yön vermek ile uğraşmayın, kalecinin sağında veya solunda ok çıktığı zaman dokunmanız yeterli. Ok varsa ve geç kaldıysanız bekleyin, ok diğer tarafa geçtiği zaman normal şekilde topa dokunun.

İlk maçlarda birkaç top kaçırmanız sorun değil ancak final maçında 7 golü de tutturmanız gerekiyor. Yarı finalde sanırsam 1 gol kaçırma hakkınız. çeyrek finalde 2 gol kaçırma hakkınız var.
Eki Görüntüle 1590605
Eğer başardıysanız tebrikler. Fırsatlar kısmından bir McDonalds şubesine gidip fırsatı seçin, kodu kullan tuşuna basıp çıkan QR kodu kasiyer yönlendirmesi ile okutun.
Eve siparişlerde geçerli değil mi ?

Hep kaybediyorum 6. da. Bir hamburger yiyemedik beleşe.

Geri
Yukarı