Gıda Bedava BigMac menü

Artık alması çok zor, daha doğrusu imkansız. İlk zamanlarda yaptım ve afiyetle yedim o zamanlar çeyrek final ve üstü 7-8 gol değildi ve süreler daha kısaydı. Fakat bu zorlaştırmayı sadece bizim ülkemize özel yapmışlar, diğer ülkelerde halan daha final 4 gol ve süreler daha uzun.

Şunu da ekleyeyim, artık çeyrek finalde de gol yememeniz lazım.

Verin parasını öyle yiyin. Sinir stres yaptırmaktan başka bir şeye yaramıyor. Reklam amacıyla bir oyun yapmışlardır, bir yandan da jest olsun demişlerdir dedim ve indirdim uygulamayı. Sanki NASA seçmelerine girer gibi sündürmüşler işi. Bir burger için 8 takla da atılmaz yani.

Ok göstermiyorsa yukarı zıplayacak demektir kaleci yani sağa veya sola atmanız gerekiyor. Bende anlamadığım şekilde kontrol kısmı çok dar topu getirene kadar süre bitiyor sonlarda.

Bir de saçma bir şekilde 4. Maçta gol yemeden 6 kere atmama rağmen kötü şans deyip attı :D McDonald's'dan çok kampanya kullanmışlığım var normalde bonkör davranırdı.

Son düzenleme:
Bütün maçlarda toplam 2 kere kaçırdık kayıp ettim ne saçma sapan program bu. Maçı 7.1 kazanmışım 1 kere kaçırdığım için kaybettim. 7.1 yapmışım kaybettin diyor.

Bütün maçlarda toplam 2 kere kaçırdık kayıp ettim ne saçma sapan program bu. Maçı 7.1 kazanmışım 1 kere kaçırdığım için kaybettim. 7.1 yapmışım kaybettin diyor.
Evet aynısını bende yaşadım. Bir de tuttuğu zaman kaybettiniz demiyor ya :D

Eve sipariş edebiliyor muyuz bari ? Yoksa boşuna uğraşmak istemiyorum.

Öylesine uğraşasım geldi ama hezimetle sonuçlandı. Bende getirden ikili big mac söyledim. Vaktimiz bir hamburgerden daha değerli sonuçta 😁

Son düzenleme:

Geri
Yukarı