Bedava bitcoin kazanmak mümkün müdür?

Şuan için kripto para piyasasına yatırım yapacak durumu olmayanlarını bence yapması gereken $TRX yani TRON almalılar. Şuan için tanesi 0.65 TL ve bu para biriminden 20-30 TL'lik alsanız 1 yıl içerisinde 5000-6000 TL fiyat bandına ulaşabileceğini düşünüyorum. Bir haftada %410 değerlendi. Tabi bir yıl 52 haftadan ibaret. Ben sadece yapabileceklerinizden birini söylüyorum. Yatırım Tavsiyesi Değildir.
Dostum hangi site üzerinden edindin bu coini? biraz bilgi verirmisin.

Dostum hangi site üzerinden edindin bu coini? biraz bilgi verirmisin.
Binance.com dan alıp satıyorum. Bilinen bir sitedir. Açıkçası bilgi vermek gerekirse çok hızlı artan ve düşen bir paradır. Hold yaparsanız yani paranızı alıp beklerseniz uzun sürede akıl almaz kârlar yapacağınıza eminim. Fakat ben al-sat yaparak kısa sürede buralara gelebildim. Al-sat yapmak çok kolay değildir. Çok kötü zararlara bile yol açabilir. Kısa vadede kazandırabilecek bir para ve kaybettirecek bir para fakat $TRX'in şuan için önünde hiçbir şey olduğunu düşünmüyorum ve yükseleceğini umuyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı