Ekran kartı olmadan Bitcoin kazanmak

Ümit Akbulut

Decapat
Daha fazla  
Oyun oynayarak coin kazanılan platform var. Neredeyse en eski en güvenilir site. 4 5 yıldır aktif ve daha hiç ödeme yapılmadı diye şikayet görmedim. Tavsiye ederim.

Referans ile kayıt olunca bir miktar Bitcoin veriyor. Ama doge kazmanızı öneririm en çok kazanç şu an onda var.

Site kullanımında bildiğim tüm bilgileri aktarırım. Site fake değil, araştırabilirsiniz. Ek gelir kaynağı olarak gerçekten güzel bir site.

Hocam bir tanıdığım ayda 350 TL kazanıyor. Doge coin kazıyorum bende değerleneceğini düşünüyorum. Siteye para yatırmadım. Kazdığım paraları binance sitesine atıyorum. Burada kazıklanacağım bir şey nerede tam olarak? Bu işi 3 yıldır yapan bir arkadaş daha var Dogecoin fırlayınca sattı. Son 1 sene biriktirdiği para ile 17k aldı. Yaptığı tek şey günde 2 saat orada oyun oynamak. Normal PC oyunlarına gereksiz vakit ayırmaktansa yeni başlayan birine göre ayda 350 TL kazanırım daha iyi. Benimki sadece bir tavsiye isterseniz yaparsınız. Site şimdiye kadar bir sorun çıkarmadı. 5 yıldır var site araştırabilirsiniz zaten.
Evet hocam sitede 1 ay aktif kalarak 1TL kazandınız büyük başarı.
Hocam araştırabilirsiniz bilmediğiniz konu hakkında yorum yapmak yerine, böyle durumlarda daha iyi olur.

Geri
Yukarı