Bedava CS:GO Skinleri Kazanmak

Merhaba arkadaşlar bu aralar CS:GO'ya başladım. Skin kazanmak istiyorum. Ama oyunlara yatıracak param yok :D Bunu bedava şekilde nasıl yapabilirim? Şuanda Negev Parlak Ordu, Xm1014 Ladin ağaçları ve 1 Ufuk Kasam var. Pek işime yaramayan silahlar. Bunu nasıl yapabilirim? Veya takas teklifleriniz varsa (bu çöpleri pek isteyenin olacağını sanmam ama) takas yapabiliriz.

Jackpot oyna. Ben 0.30$ atmıştım. 10$ almıştım. Ama ben oynamadığım için arkadaşlarıma verdim. Zaten o 0.30$ kasalardı. Oyundan düşen kasalar.

Boș ișlerde iyisen mobilde PC vs. Video izliyerek 7 kurusluk skin veren siteler vardi ama cok issizsen dene ya da hile kullan zaten Prime hesap değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşte tam da bu noktada sorun var, şansımda. Birçok skin sitesinde, kasa açma sitesinde şansımı denedim ve hep kaybettim :D CS:Go kasalarla sanki dalga geçiyor. Kasa 0,17 TL, anahtarı 15 TL
Evet önerilerinizi bekliyorum.
Şans değil bro. Tüm ihtimaller var. Bıçağın çıkma ihtimali var. Matematik var. O yayıncılar kaç yüz tane kutu açıyor, içinden Auto çıkıyor. Adam onu koymaz, gider 1000/1, 1000000/1 çıkan bıçağı koyarlar.

Sakın güzel skin çıkar diye kasa açma. Çünkü çıkmayacak. Unlostv'nin kanalında kasa cup var, adamlar 20 kasa açıyor. Bak bakalım kaç tanesi para kazanıyor? Küçük istisnalar var elbet.

Git 15 TL'ye skin al daha iyi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı