CS:GO silah skinleri

erkam12341

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu cs:go oyununda silahların skinleri var bunu biliyoruz , silahların skinleri (battle scarred) (statTrak) gibi ayrılmış bunların arasındaki farkı merak ediyorum çünkü 100 dolar bile fark eden aynı skinler var tabi onların üstünde sticker var .

100 dolar meselesi tamamen satıcıya ve markette ki azlık-çokluk orantısına bağlıdır. Stattrak'ın diğer skinlerden farkı oyun içerisinde öldürdüğün leşlerin sayısını silah üzerinde gösteriyor ve daha bir şekil duruyor. Genelde tüm silahların stattrak lı olanları daha pahalıdır. Örnek vermek gerekirse stattrak awp asiimov 100-285$ arasında değişiyor ama aynı silahın normal halide 30-60$ arası satılıyor. Bunlarda kendi aralarında -Savaş Görmüş, Fabrikadan Yeni Çıkmış yada Görevde Kullanılmış- olarak adlandırılıyor tamamen para kazanmak amacıyla yapılmış birşey. Sticker meselesi oyunun içinde ki kapsüllerden çıkıyor sen yapıştırıyorsun ona göre de fiyat koyuyorsun hepsi bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
19$ bir silah skinine vermek bence mantıksız. Siz bilirsiniz ama bazen oyundan da düşebiliyor pahalı olan eşyalar. Daha makul fiyatta olan silah skinleri var. Onlara bakmanızı öneririm. Oyun zaten 14.99$ :)

Bu arada Steam'dan ekleyebilir misin ?
Steam ID : einwAND

Ben kutudan Karambit düşürmüştüm 230 Dolara satmıştım. Marketten silah alma kutu açmaya bak oradan daha iyi silah düşme ihtimali daha yüksek.
Kutudan karambit düşürmek her babayiğidin harcı değil, helal olsun valla iyi şans. Banada bi' karambit düşse hiç fena olmaz da, daha red line bile göremedik. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı