CS:GO Silah Skinleri

Vox'dei

Centipat
Arkadaşlar bir sorum olacak CS:GO ayarlarda model doku detayı skinlerin güzel gözükmesini sağlıyor değil mi? Shader detayı da biçakların daha iyi gözümesini sağlıyor? Bilgilendirebilecek varsa sevinirim.

Benim bildiğim skin ve bıçak diye bir ayrım yok. Shader detayı her ikisininde iyi görünüp görünmeyeceğini belirliyor. Doku detayının skinlerle bir ilgisi olduğunu sanmıyorum. Aklımda shader olarak kalmış.

Shader detayının en yüksekte ve en düşükte bir fotoğrafını buldum internette. Bariz fark var sizde değişmemesi garip. :)
newww.png

Arkadaşlar bir sorum olacak CS:GO ayarlarda model doku detayı skinlerin güzel gözükmesini sağlıyor değil mi? Shader detayı da biçakların daha iyi gözümesini sağlıyor? Bilgilendirebilecek varsa sevinirim.
Shader detayı parlaklık-yansıma-gölgelendirme işi görüyor. Model doku detayı ise örnek vermek gerekirse AK-47'nin üzerinde yazan Elite build yazısının daha net olmasıdır veya Silah'ın kaplamasının bulanıklığının arttırıp azaltılması bu tabii ciddi FPS farkı yaratıyor.

Yani silahın parlak gözükmesini sağlayan shader. Bulanık gözükmemesini sağlayan ise model doku detayı detayıdır. Yanlış mıyım?

Yani silahın parlak gözükmesini sağlayan shader. Bulanık gözükmemesini sağlayan ise model doku detayı detayıdır. Yanlış mıyım?
Kesinikle! bulanıklık ve koyu tema oluşturur o ayarlar düşükteyse.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı