Bedava dağıtılan Steam hesabı tehlikeli mi?

• Konuyu başlatan Wux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 1B

Wux

Hectopat
Daha fazla  
Bir hesap gördüm. YouTube'da bedava Spider-Man veriyordu. Offline şekilde oynanabiliyormuş. Girsem başıma bir şey gelir mi? IP falan ellerine geçer mi?

Paylasimli hesap daha mantikli, en azindan parasiyla. Muhtemelen hesapta bayagi kisi vardir.

Hocam bence en iyisi bu işe bulaşmamak. Boşuna başınız ağrımasın.

Hocam hesabı bedava dağıtıyorlar biraz araştırdım çoğu kişi bir şey olmaz demiş ama işte nabalım yoksulluk adama her şeyi yaptırır.

Paylasimli hesap daha mantikli, en azindan parasiyla. Muhtemelen hesapta bayagi kisi vardir.

Evet 3K saat olmuş oyun videoda öyle gözüküyordu.

Hocam hesabı bedava dağıtıyorlar biraz araştırdım çoğu kişi bir şey olmaz demiş ama işte nabalım yoksulluk adama her şeyi yaptırır.

Evet 3K saat olmuş oyun videoda öyle gözüküyordu.
Siz bilirsiniz hocam bir şey olmaya da bilir. Sanırım ben biraz bu işlerde titiz bir insanım 😀 .

Şahsen bir sorun olacağını sanmıyorum o olayı biliyorum hatta 25 TL'ye 3 tane oyunlu hesap veriyorlardı zamanında bende ücretsiz birkaç hesaba girmiştim o şekil fakat istediğim oyunlar olmayınca çıktım genelde bu hesaplar çalıntı oluyor ve yüzlerce kişiye satıyorlar offline bir şekilde oynayabiliyorsun.

Şahsen bir sorun olacağını sanmıyorum o olayı biliyorum hatta 25 TL'ye 3 tane oyunlu hesap veriyorlardı zamanında bende ücretsiz birkaç hesaba girmiştim o şekil fakat istediğim oyunlar olmayınca çıktım genelde bu hesaplar çalıntı oluyor ve yüzlerce kişiye satıyorlar offline bir şekilde oynayabiliyorsun.

Evet çalıntı hesap zaten Spider-Man gibi bir oyunda 3K saat olmuş demek ki yüzlerce kişi girmiş şahsen bir şey olacağını düşünmüyorum ama sizlerin fikrini almak için açtım konuyu.

Siz bilirsiniz hocam bir şey olmaya dabilir. Sanırım ben biraz bu işlerde titiz bir insanım 😀.

Daha önce böyle bir konu açılmış. Oradaki hocalarım bir şey olacağını düşünmüyorlar ama sizlerin fikirlerini görmekte iyi olur.

Bu da paylaşımlı hesap muhtemelen ama insanlara yayıyor aldığı hesabı. Aynı mantığa gelir gibi paylaşımlı hesapla ancak en azından parayla bir siteden alınırsa hesap patlarsa bir muhatabı olur alanın yani evet en azından parasıyla almak daha mantıklı.

Bu da paylaşımlı hesap muhtemelen ama insanlara yayıyor aldığı hesabı. Aynı mantığa gelir gibi paylaşımlı hesapla ancak en azından parayla bir siteden alınırsa hesap patlarsa bir muhatabı olur alanın yani evet en azından parasıyla almak daha mantıklı.

Evet ama bu hesap patlayalı çok olmuş banlı zaten muhtemelen binlerce kişi girmiş hesaba.

Yeni konular

Geri
Yukarı