Bedava ekran kartı alan biri

BCSinEVANGELION

Hectopat
Merhabalar. Ne kadar doğru bir şey bilemem ama farklı bir platform üzerinde konu açan birisi bedava ekran kartı aldığını öne sürdü ne kadar doğru bilmiyorum dediğim gibi
Normalde paralı almış hepsiburada üzerinden ama çizik ve yıpranmış gelince nvidia'ya e-posta yollamış ve değerlendirdikten sonra çizilmiş ekran kartını alıp hem parayı iade etmişler hem de ekran kartının aynısını vermişler(kısacası bedava)

Sizce ne kadar doğrudur ve böyle bir şey mümkün mü? Bilerek yapılan bir şey mi(zaten yapılıyor mu ya da ilk kez mi) yoksa bir yanlışlık olmuş olabilir mi bilgilendirirseniz sevinirim

1596314221720.png

1596314301862.png

Merhabalar. Ne kadar doğru bir şey bilemem ama farklı bir platform üzerinde konu açan birisi bedava ekran kartı aldığını öne sürdü ne kadar doğru bilmiyorum dediğim gibi
Normalde paralı almış hepsiburada üzerinden ama çizik ve yıpranmış gelince nvidia'ya e-posta yollamış ve değerlendirdikten sonra çizilmiş ekran kartını alıp hem parayı iade etmişler hem de ekran kartının aynısını vermişler(kısacası bedava)

Sizce ne kadar doğrudur ve böyle bir şey mümkün mü? Bilerek yapılan bir şey mi(zaten yapılıyor mu ya da ilk kez mi) yoksa bir yanlışlık olmuş olabilir mi bilgilendirirseniz sevinirim

Eki Görüntüle 629119

Eki Görüntüle 629120
Gayet normal bir durum bence. Sonuç alarak adam ürünün parasını vermiş, bedavaya almamış yani.

Merhabalar. Ne kadar doğru bir şey bilemem ama farklı bir platform üzerinde konu açan birisi bedava ekran kartı aldığını öne sürdü ne kadar doğru bilmiyorum dediğim gibi.
Normalde paralı almış Hepsiburada üzerinden ama çizik ve yıpranmış gelince NVIDIA'ya e-posta yollamış ve değerlendirdikten sonra çizilmiş ekran kartını alıp hem parayı iade etmişler hem de ekran kartının aynısını vermişler(kısacası bedava)

Sizce ne kadar doğrudur ve böyle bir şey mümkün mü? Bilerek yapılan bir şey mi(zaten yapılıyor mu ya da ilk kez mi) yoksa bir yanlışlık olmuş olabilir mi bilgilendirirseniz sevinirim.

Eki Görüntüle 629119

Eki Görüntüle 629120

NVIDIA'nin kendi modelini alsa hadi okeyimde ne alaka arkadas Gigabyte alip NVIDIA'ya mail atipta Gigabyte'a mail atmamak ne sacmaliktir?
Inanan saflar artmaz umarim.

Yeni konular

Geri
Yukarı