Bedelli askerlik için Bursa'dan hatay Iskenderun'a nasıl giderim?

ProgyS

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 10 Ağustos'da birliğe teslim olmam gerek. Otobüsle çok uzun uçakla gitmeyi planlıyorum ama o tarihlerde İstanbul veya bursa havalimanından hiçbir şekilde bilet yok.
Sabiha Gökçen'den Gaziantep veya Adana'ya gitmeyi planlıyorum oradan otobüslerle geçmeyi düşünüyorum. Sizce Gaziantep'den mi daha kolay olur Adana'dan mı? Daha kolay bir yolu var derseniz ona da açığım. Çünkü otobüs 15 saat sürüyor en az çok uzun geliyor bana.

Merhaba. Ben de istanbul'dan geçeceğim iskenderuna. 10 ağustos diyor fakat tahmini 13 ağustosta giriş yaparız yol izni ile birlikte. Ben adanaya baktım adanadan Havaşlar var sanırım onunla iskenderuna geçerim diye düşünüyorum

Askerliği yapıp geldim. Adana havalimanından havaşa binin direkt İskenderun otogara gidiyor. Oradan taksi ile kolayca askeriyeye geçebilirsiniz. Adana taksicilerine sakın güvenmeyin dolandırıcı hepsi havalimanından Adana otogara için sadece taksi gider demişlerdi.

Usta ben de geldim 6 eylülde askerden ağustosta gidecektim zaten :D
Askerliği yapıp geldim. Adana havalimanından havaşa binin direkt İskenderun otogara gidiyor. Oradan taksi ile kolayca askeriyeye geçebilirsiniz. Adana taksicilerine sakın güvenmeyin dolandırıcı hepsi havalimanından Adana otogara için sadece taksi gider demişlerdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı