Beden dersinde futbol oynarken yok sayılıyorum

İyi oynamıyorsanız yaptıkları şey gayet normal, biz de mahalle de oynarken kötü oynayanları ya kaleye alırdık ya da hiç oyuna almazdık.

İyi oynamıyorsanız yaptıkları şey gayet normal, biz de mahalle de oynarken kötü oynayanları ya kaleye alırdık ya da hiç oyuna almazdık.

Hocam sanırım siz beni anlamadınız, top sahibi değiller, saha sahibi hiç değiller, neden onlara boyun eğmek zorundayım? Oyunlarını mı mahvediyorum? O zaman hoca gelsin karma takım kursun. Bunun peşini bırakıp da son eğlencemi çöpe atmaya hiç niyetli değilim.

Aynı olayi bende çok kez yaşadım tecrübeli sayılırım. Futbol oynamayı çok seviyorsaniz eğer futbol kursuna gidip geliştirebilirsiniz veya arkadaşlarinizdan yardım isteyip futbolunuzu geliştirmek için birlikte çalışmalar yapabilirsiniz ama futboldan çok hoşlanan biri degilseniz bence başka spor dallarina yönelebilirsiniz. Ben futbol oynamaktan zevk alan biri değilim ve bu yüzdende kendimi futbolu iyi oynayan arkadaşlarımın beni ezik duruma düşürmesinden hoşlanmadığım için basketbol, tenis ve voleybola yönelip kendimi geliştirdim. Hocanizla konuşunca pek işe yariyacagini düşünmüyorum fakat deneyebilirsiniz, ya da kendiniz arkadaşlarınızla aranızda konuşup halledebilirsiniz.

Muhtemelen kendisi de ciddi olamayan bir insan.

Aynı olayi bende çok kez yaşadım tecrübeli sayılırım. Futbol oynamayı çok seviyorsaniz eğer futbol kursuna gidip geliştirebilirsiniz veya arkadaşlarinizdan yardım isteyip futbolunuzu geliştirmek için birlikte çalışmalar yapabilirsiniz ama futboldan çok hoşlanan biri degilseniz bence başka spor dallarina yönelebilirsiniz. Ben futbol oynamaktan zevk alan biri değilim ve bu yüzdende kendimi futbolu iyi oynayan arkadaşlarımın beni ezik duruma düşürmesinden hoşlanmadığım için basketbol, tenis ve voleybola yönelip kendimi geliştirdim. Hocanizla konuşunca pek işe yariyacagini düşünmüyorum fakat deneyebilirsiniz, ya da kendiniz arkadaşlarınızla aranızda konuşup halledebilirsiniz.

Haklısınız, elimden geleni yapacağım.

Atılgan ol ve elinden geleni yap. İri yapılıysan kendi başına ya da birinin yardımıyla en azından temeli öğren çünkü birini sakatlayabilirsin. Ben sokakta sert futbol öğrendiğim için biçerdöver gibiydim. Oynarken kendimi kaybedip çok arkadaşıma zarar verdim. Lise 2'de arkadaşın ayağını ciddi sakatladıktan sonra üzülüp bıraktım, 10 yıldır oynamıyorum.

Düzgünce konuşmaya çalışma anlamayacaklar, direkt şaşırt onları sağa sola emir vermeye başla azarla alfa erkek ol ve korkma hiçbir şey olmaz. Sana saygı duyacaklar.

Evet ama bunu dinleyeceklerini pek düşünmüyorum, "elebaşı" olan arkadaş ne derse onu yapmaya proglamlanmışlar. Ben iyiden kötüye tavrımı değiştireceğim. Nasıl anlıyorlarsa frekanslarına uyacağız.

Farklı bir spor dalına yönelebilirsin. Mesela ben de çok iyi oynayamıyorum futbol o yüzden bana da pas filan vermiyorlardı ben sonra bir kaç kişi toplayım onlarla basketbol oynamaya başladım her beden dersinde de eğlenerek oynuyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı