Beden dersinde yaşanılan olay

_RastgeleAdam

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar. Direkt konuya gireceğim. Beden dersinde maç yapıyorduk ve ben kaleciydim. Bu normal futbol maçı gibi değildi, bizim mor bir formamız var beden hocasının verdiği. Futbol maçında en kötü oynayan kişi 5 dakikalığına o formayı giyer. (dalga geçmek gibi bir şey değil yaşasaydınız anlardınız şaka amaçlı yapılan bir şey.) Maç başladı, ve maalesef ben kaleye gelen her topu kalemde gördüm. :( hemen ardından bizim gıcık ve artist çocuk Cafer "Ahmet bence sen en çok gol yiyen kalecisin bırak futbolu haha :D" dedi. Ben tabii çok sinirlendim ve hemen ardından 2. en iyi oynadığım mevki olan santrafor mevkisine geçtim. Cafer denilen çocuk ise defans oyuncusu. Maça başlarken çok kararlıydım, "bu maçı bizim takım kazanacak!" oyun tekrar başladı, uzun bir çaba sonrası topu bana ulaştırabildiler. İlk rakibimi takım arkadaşım ile "ver kaç" yaparak geçtim. 2. rakibimi; "fake şut" yaparak geçtim, son rakibim ise sizce kim? Tabii ki de Cafer! Onu nasıl geçtim sizce? :) ilk bacak arası çalım attım, ama sonra topu geriye çektim ve yanlışlıkla yine bacak arası çalım attım. Sonrasında bir tane "makas" çalımı yaparak Cafer'i tamamen atlattım ve köşeye attığım şut ile golü attım. "santra vuruşu" yapılınca topu tekrar almamız uzun sürmedi. Her rakibimi yine geçtikten sonra karşıma kim geldi sizce? Tabii ki Cafer! Onu "gökkuşağı çalımı" ile geçtim. :D "bugünün en kötü oynayanı" seçildi kendisi. Ve mor formayı giydi, sonrasında ben de şarkıdan bir söz alarak "ne oldu pek bir keyfin yok, düşlediğin gibi olmadı mı? Yakıştı ama sana mor renk çok." dedim. Mor forma olunca ve istediğimi başarınca aklıma direkt bu forma geldi. :D Lütfen kimse kimseyi küçük görmesin. Bu hikayemi size anlatmak istedim, 1 hafta önce yaşadım bu olayı.

Son düzenleyen: Moderatör:
s-47f87da462540b11d16416c6decfb60066455831.jpg

Bana "cringe" şelalesinden bir yudum tattırdığın ve bu hikayeyi bizlerle paylaştığın için teşekkür ediyorum :)

Bugün sizi bu arkadaş gibi yaratmayan tanrı için ne yaptınız?

Yahu anlatmak istedim sadece? Ne alaka ergence? Bunu 8 yaşındaki çocuk bile yaşayabilir 35 yaşındaki adam da yaşayabilir. Ne alaka?

Yeni konular

Geri
Yukarı