Beden Eğitimi Dersinden 0 Aldım

Limon.123

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar geçtiğimiz Perşembe günü beden dersi sınavı vardı, ben de o gün eşofmanımı götürmeyi unuttum. O gün dersteydim ama hoca herkesi sınav yaptı, sonra sınav bitti dedi. Yanına gidip hocam beni yapmadınız dediğimde eşofmanın yok ondan yapmıyorum dedi. Ve bugün de e-Okul'da sıfır yazmış notuma. Daha yarın TEOG sınavı da var. :( Sizce sınıfta kalır mıyım? 8.sınıfta kalma var mı ve haftaya eşofmanımı giyip gidersem sınav yapar mı sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende lise yıllarında çok zor okudum. Saç sakaldan okula almazlardı. Babam sürekli gidip gün sildirirdi. Çok GEREKSİZ öğretmenler var.

Boşver... İnan sırf aykırıyım diye lisede yaşadıklarımı burada anlatsam KİTAP basarlar! Tek zorluk çeken sen değilsin çok fazla öğrenci var.

Yalayıcı yalaka değiliz diye bunlar gelir hep başımıza.

Çok iyi bilirim yalayıcı yalakaların haketmeden ne 100 ler aldığını.

Hoca kılsa uğraşma vazgeçmez mal.

Ama idealist katı biriyse yumuşak dil sorununu çözer.

Hoca kesin erkek değil mi? Andrapozlu kel şişko falanmı? Öyleyse malesef unut sen notu.

Keşke bütün öğretmenlerimiz bayan olsalar. Ya da BEYİNLİ erkek!!!
En çetin bayan öğretmenle bile sorunlarınızı konuşur çözersiniz tecrübeyle sabittir!

Üzülme yani... Kafana takma. Kendini üzersen hiç çözüm bulamazsın.

Ben yeni sistemi bilmiyorum. Biraz araştır. İyi niyetli sevilen bir bayan öğretmen varsa okulda ya da çevrende onunla konuş o bilir not durumunun sınıf geçme/sınava etkisini.

İnternette sınıf geçme ve sınav şartları ile ilgili bilgi eklenmiştir illaki. Eokul sisteminde olması lazım. Ya da meb sitelerinden birinde.

Notu düzeltir merak etme. Bizim sınıfta 1-2 kişi var eşofman getiren, kimseye 0 vermiyor. Tabii 10.sınıfa gidiyorum orası ayrı :LOL:.

Sınav öncesi böyle gereksiz şeylerle kafa yoran kişiye öğretmen falan denmez. Bu tipler insanı okuldan da spordan da soğutur. Saçma sapan bir adammış ama düzgünce konuşup halletmeye çalış, sinirini belli etme, tatlı dille çözersin.

8 yıllık öğretimde kalan görmedim, bir sonraki derse eşofmanla gidip özür dilersen belki sınav yapar. Olmadı rehber hocanla görüş.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı