Beden eğitimi öğretmeni benimle ilgilenmiyor

Onur61TS

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bizim bir tane beden öğretmeni var benimle bir sorunu var bilmiyorum zaten okulda hiç görmüyorum. Sadece beden derslerinde onda da hiç konuşmuyoruz. Bugün futbol turnuvası olacak okullar arasında bende katılmak istedim hocaya demeye gittim hoca el kol hareketi yaparak gönderdi beni ve yıl içerisinde çok böyle spor programları oluyor hepsinde aynısını yapıyor bir dahaki sene lise 1'im 1 futbola bile beni almıyor. 3 - 4 tane arkadaşım var onlardan 10 15 kat daha iyi oynuyorum ama onları alıyor benlen konuşmuyor bile tavsiyeniz var mı arkadaşlar? Bu durum çok canımı sıktı.

Merhaba arkadaşlar, bizim bir tane beden öğretmeni var benimle bir sorunu var bilmiyorum zaten okulda hiç görmüyorum. Sadece beden derslerinde onda da hiç konuşmuyoruz. Bugün futbol turnuvası olacak okullar arasında bende katılmak istedim hocaya demeye gittim hoca el kol hareketi yaparak gönderdi beni ve yıl içerisinde çok böyle spor programları oluyor hepsinde aynısını yapıyor bir dahaki sene lise 1'im 1 futbola bile beni almıyor. 3 - 4 tane arkadaşım var onlardan 10 15 kat daha iyi oynuyorum ama onları alıyor benlen konuşmuyor bile tavsiyeniz var mı arkadaşlar? Bu durum çok canımı sıktı.

Bir de yakın arkadaşlarınla hocanın durumunun nasıl olduğuna bak.

Arkadaşlar, bu tür meselelere uzaktan tavsiyeler verilmez.

Onur61TS dostum, bu başlığa tesadüfen denk geldim. Abradolf Lincoler'in dediği gibi rehber öğretmenine danışmalısın.

Phoenix78_55 sen de lütfen konudan uzaklaş.

Öncelikle ne olursa olsun hocanızın böyle davranmaya hakkı yok. Hele ki turnuva gibi durumlarda adama göre iş değil işe göre adam almak çok büyük önem arz ediyorken ve bunu da geçtim sizi el kol hareketleriyle dinlemeden yollamak gibi bir seçenek devlet ona vermiyor her şeyden önce hocanız da olsa öğrencisine karşı saygılı olmalı. O tarz hocalar maalesef ki hepimize rastlayabiliyor hocam yapacak pek bir şey hoca tarafında size öneremem fakat siz futbolda kendinizi geliştirmeye devam edin ve hocayla fazla yüz göz olmayın bence. Okul dışı futbol turnuvalarına katılabilirsiniz.

Kendini beğenmiş veya başkalarına kendini ispat etmeyi seven birisi misin?
Hocanın arkasından hiç konuştun mu?
Veya okulda hocayla daha önce hiç atıştın vb oldu mu?

1 - Kendimi beğenmiyorum.
2 - Hocayı pek tanımıyorum ondan hiç arkasından konuşmadım.
3 - Zaten üste yazdım hocayı çok az görüyorum nereden atışmam olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sevgili kardeşim, bu başlık altında yazılanları lütfen dikkate alma. Bu konuda yapılabilecek en doğru şey rehber öğretmeninle iletişime geçmektir. Buna ek olarak, kendine yakın gördüğün bir öğretmenine de bu konuyu açabilirsin.

sadecezeynep'in dediği gibi, okul dışında bu türden aktivitelere de katılabilirsin elbette.

Son olarak, öğretmenler de birer insandır. Kusurları olabilir. Benim de ilkokuldan hiç de iyi hatırlamadığım öğretmenlerim var. Hayatın boyunca bu türden öğretmenlerle de karşılacaksın. Bunlar moralini bozmasın.

Sevgilerimle.

Arkadaşlar buraya böyle bir konu açtığim için özür dilerim aileme danışmam daha dogru olacaktı yarın zaten hocayla konuşacağım kavgada etmenize gerek yok ben sorunu çözerim herkese iyi akşamlar.

Geri
Yukarı