Beğeni ödülleri kalktığına göre rütbe puanları düşmeli mi?

Gerçekten içten söylüyorum. Başım ağrıdı artık. Bu çoluk çocuktan da bıktım.
Ağır konuşacağım artık.
Hayatında en ufak başarısı olmayan insanlar, burada rütbe atlayarak başarıya ulaştığını zannediyor.
Konu dışı mesajlarım ne güzel arındı. Beğeni kalktı. Oh mis gibi.

Ne puanmış be arkadaş. Artık şu istatistik mevzularını açmayın ya gözünüzü seveyim.

Rütbe için konu açan bir insanı ciddiye almıyorum. Saygı da duymuyorum. Teker teker not ettim. Kim beğeni, kim rütbe meraklısı ise hepsini teker teker göz ardı edeceğim. Aslında en mantıklısı böyle kişileri forumdan arındırmak. Böyle kişiler forumdan arındırılırsa, çamur suyunu içme suyuna çevirmek gibi forum temizlenir.

Ben foruma katkım olduğunu düşünüyorum.
Sizin görünüşünüze saygı duyuyorum, göz ardı edin beni görmemiş olursunuz rahat edersiniz.

Rütbe için konu açan bir insanı ciddiye almıyorum. Saygı da duymuyorum. Teker teker not ettim. Kim beğeni, kim rütbe meraklısı ise hepsini teker teker göz ardı edeceğim.
Like kasma konusunda yönetime karşı gelenlerin hepsini göz ardı ettim ve Technopat kalitesini şimdi daha iyi hissediyorum. xD

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…