Beğeni sayısı kalktı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Beğeni sayısı gittiği için sızlanan kişiler ortaya çıkmış.

Mesaj sayısı artık etkili bir etken olacak, umarım ona da el atılır.
Direkt profilleri silsinler anonim olarak yorum yapalım. Sen anca öyle memnun olursun.

Bence mesaj sayısı kalkıp beğeniler gelmeli mesajları işe yaramayan şeyler yazmış olabililir ama beğeniler hak edildiğin de kazanılıyor.
Senin bu mesajın işe yarar bir mesaj mı? Hayır, ama 2 ifade almış. Yani senin mesajında işe yaramayan mesaj, beğeni de. O yüzden ikisi de kalksın.

Arkadaşlar bir ben mi bilmiyorum bu DC'ci tayfayı. Sosyalde günde 2 saat(belki biraz daha fazla)aktifim. Önemli bir şey olsa haberim olur herhalde. Yok dünkü olay, ondan önceki olay, foyaları ortaya çıktı falan. Biri beni bilgilendirsin yahu.
Çok zeki arkadaşlar, DC sunucusu kurup, bazı sosyal üyelerini ekledi. Sonra bir konu açacağı zaman hemen link atıp beğenin dendi. Hatta dün, bazı üyeler daha onaylanmamış konuya bakarken yakalandı.
Hatta bazı sunucular ise, başkasına linç atmak, kızgın atmak için kuruldu. :)

Açıkçası 3-5 kendini kandıran insan için komple bir şeyin değişmesi çok saçma oldu. Eğer bu bir çözüm olacaksa saygım sonsuz ama yıllardır birilerine yardım eden insanlara karşılık olarak "like" atan kişilerin emeği boşa gitmiş gibi oldu. Direkt olarak bu insanların forumdan uzaklaştırılması bence daha kalıcı ve efektif bir çözüm olurdu. Açıkçası forumun mutluğu nasıl sağlanacaksa o olsun ama bana kalırsa çok saçma bir çözüm oldu.

Direkt profilleri silsinler anonim olarak yorum yapalım. Sen anca öyle memnun olursun.

@Haruki Murakami gerçekten önemli bir şey değil. Buna inanmalısın. Bu DC gruplarına girmek sadece bilgi üyeler varsa sadece bilgine bilgi katmış oluyorsun. Burada olduğu gibi DC gruplarında kavgalar falan oluyordur büyük ihtimalle.

Bence artık konuya kilit gelmesi yakındır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı