Beğeni sayısı kalktı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Direkt olarak bu insanların forumdan uzaklaştırılması bence daha kalıcı ve efektif bir çözüm olurdu. Açıkçası forumun mutluğu nasıl sağlanacaksa o olsun ama bana kalırsa çok saçma bir çözüm oldu.
DC sunucusu kurdukları için uçurmak ne kadar mantıklı olurdu tartışılır. Bu çözüm daha mantıklı gibi geliyor.

Açıkçası 3-5 kendini kandıran insan için komple bir şeyin değişmesi çok saçma oldu. Eğer bu bir çözüm olacaksa saygım sonsuz ama yıllardır birilerine yardım eden insanlara karşılık olarak "like" atan kişilerin emeği boşa gitmiş gibi oldu. Direkt olarak bu insanların forumdan uzaklaştırılması bence daha kalıcı ve efektif bir çözüm olurdu. Açıkçası forumun mutluğu nasıl sağlanacaksa o olsun ama bana kalırsa çok saçma bir çözüm oldu.
Bizi çok etkilemiyor diyen üyeler yavaş yavaş forumu bırakacak mı acaba?
Muhahahaha.

Çok zeki arkadaşlar, DC sunucusu kurup, bazı sosyal üyelerini ekledi. Sonra bir konu açacağı zaman hemen link atıp beğenin dendi. Hatta dün, bazı üyeler daha onaylanmamış konuya bakarken yakalandı.
Hatta bazı sunucular ise, başkasına linç atmak, kızgın atmak için kuruldu. :)
Vayyy bee. İnsanlar hayatlarına hiçbir başarı/başarısızlık ya da ne bileyim bir artı-eksi getirmeyen bir şeye neden bu kadar takar ki? Hayır, beğeni gelince sevinilmesi normal bir olay ama bu kadar da düşülür mü be? Bana kalsa bunların kim olduğu ifşalanmalı. Ya da uzun bir süre tatile çıkarılmalı.

Açıkçası 3-5 kendini kandıran insan için komple bir şeyin değişmesi çok saçma oldu. Eğer bu bir çözüm olacaksa saygım sonsuz ama yıllardır birilerine yardım eden insanlara karşılık olarak "like" atan kişilerin emeği boşa gitmiş gibi oldu. Direkt olarak bu insanların forumdan uzaklaştırılması bence daha kalıcı ve efektif bir çözüm olurdu. Açıkçası forumun mutluğu nasıl sağlanacaksa o olsun ama bana kalırsa çok saçma bir çözüm oldu.
İnsanlar görmek istediğini görür. İnanmak istediğine inanırlar. Böyle DC sunucuları hep vardı ancak amacı beğeni kasmak değil.

Eğer laflarını geri alacaklarlarsa bir hesap ile sunucuya gelsinler. Tam yetki vereyim baştan aşağı tüm mesajları okusunlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı