Beğeni ve mesaj oranı

Mesaj sayısına göre beğeni oranı en yüksek olan üye kim bilmiyorum ancak muhtemelen "az mesajı" olan, yan hesaplarla ya da farklı sosyal medya / iletişim platformlarında bir grupla ortaklık kurup mesajlarını beğendiren ve aktif durumda olmayan birisidir.

Şu beğeni sayılarının neden bu kadar önemsendiğini anlamıyorum. Forum için önemli olan beğeni sayısı ya da beğeni oranı yüksek olan üyeler değil, forumun asıl kurulma amacı olan başlıklar altında en faydalı olan üyelerdir. (Onlardan biri değilim)

Hiç takmadım, takmam da. Zamanla olan bir şey bu. Ama mesaj ve beğeni istiyorsan kesinlikle teknik bölümlerden(PC Toplama, Telefon, İşletim Sistemi v.b.) birinde yükselmen lazım. Mesaj sayısı ve beğeni sayısı yüksek olan neredeyse herkes teknik bölümlerde adını duyurmuştur. Şu an ben çok takılmıyorum ama farklı bir nickle kim bilir kaç kişiye yardım etmişimdir.

Benim 1 - 1 gidiyor. Bazen sert cevaplar da veriyorum halbuki.

Bence bu isin taktigi konu disi takilip kedili kopekli kanaldan yurumek. Internet herkesin yazi yazabildigi ama her zaman kedilerin kazandigi bir kaos ortamidir.

389450

Daha çok bilgisayar toplama konularına yazdığım için beğeni oranım az mesajıma göre ama çok bir anlam ifade etmiyor zaten. 0 beğenisi olan adam 200.000 beğenisi olan adamdan daha bilgili olabilir. Mesajda aynı şekilde.

En iyi cevaplarım iyiymiş yeni farkettim :D

Benim 1 - 1 gidiyor. Bazen sert cevaplar da veriyorum halbuki.

Bence bu isin taktigi konu disi takilip kedili kopekli kanaldan yurumek. Internet herkesin yazi yazabildigi ama her zaman kedilerin kazandigi bir kaos ortamidir.

Eki Görüntüle 389450
Amacım bu oranı yükseltmek falan değil sadece kimin yüksek olduğunu merak etmiştim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı