Beğeni ve mesaj oranı

Beğeni ile mesajın yerini değiştirince tamamdır. :)

Bir baktım da herkesin bayağı var, benim 3 mesaja 2 beğeni gibi düşmüş. :D
Hayır yerleri doğru. Kaynak olan mesaj, beğeni yerine en iyi cevap tercih ediyor. :) Mantık hatası yok.

Ama mesaj ve beğeni istiyorsan kesinlikle teknik bölümlerden (PC Toplama, Telefon, İşletim Sistemi v.b.) birinde yükselmen lazım. Mesaj sayısı ve beğeni sayısı yüksek olan neredeyse herkes teknik bölümlerde adını duyurmuştur.
Katılmıyorum. En iyi cevaplar için teknik bölüm lazım, mantıken konuyu çözüp en iyi cevabı vermelisiniz. Eğer mesaj başına beğeni istiyorsanız, Konu Dışı'nda takılın. Gündemi eleştirin falan filan ;)

Konu Dışı'nda iyi beğeni var aga.

Senin düşüncendir. Saygı duyarım. Ama ben çok yüksek beğeni sayısına ulaşan kişileri genelde teknik bölümünde görüyorum. Eski üyeler falan oluyorlar genelde. ''Konu Dışında'' gün boyu 1 konu açılıyorsa teknik bölümlerde 20-30 konu açılıyor. Hangisinde daha çok beğeni ve mesaj atma şansın var ki? ''Konu Dışı''nda takılanların beğeni ve mesaj derdi olacağını sanmıyorum. Adam zaten goygoya geliyor.
Katılmıyorum. En iyi cevaplar için teknik bölüm lazım, mantıken konuyu çözüp en iyi cevabı vermelisiniz. Eğer mesaj başına beğeni istiyorsanız, Konu Dışı'nda takılın. Gündemi eleştirin falan filan ;)

Konu Dışı'nda iyi beğeni var aga.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı