Behringer umc 204HD vs steinberg UR-22 ses kartı ve mikrofon tavsiyesi

YalkinY

Centipat
Merhabalar, enstrüman olarak (elektro gitar, elektro davul, bass) için ses kartı almak istiyorum. Sizce hangisi olmalı, hangisinin sürücüleri daha güncel, beni daha ileriye götürür, gecikme hangisinde azdır, hangisinde dip gürültü daha azdır, gibi soruları cevaplarsanız veya bu kartlar dışında önerebileceğiniz varsa çok sevinirim. Bunun yanında condenser mikrofon önerirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ikisi arasında kaldıysanız Steinberg daha iyi diye biliyorum. Behringer daha çok F/P. Ben Focusrite kullanıyorum şuana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım, ne dip gürültü ne de gecikme. Dinamik mikrofon kullandığım için condenser mikrofonlar hakkında pek bilgim yok.

Hocam enstrüman mikrafonu olarak condenser mi daha iyi dinamik mi?
En bilinen enstrüman mikrofonunun dinamik olduğuna bakınca dinamik diyebilirim.

En bilinen enstrüman mikrofonunun dinamik olduğuna bakınca dinamik diyebilirim.

Hocam bu stok işi ne olucak ya seneye almaya planlıyorum gelir mi? Bazı kartların da stokları az
Hocam ikisi arasında kaldıysanız Steinberg daha iyi diye biliyorum. Behringer daha çok F/P. Ben Focusrite kullanıyorum şuana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım, ne dip gürültü ne de gecikme. Dinamik mikrofon kullandığım için condenser mikrofonlar hakkında pek bilgim yok.
Steinberg'in usb 3.0 olması hoşuma gitti :)

Hocam Amazon'a bakabilirsiniz oluyor genelde. Bulamazsanız da mecbur 2. el. Do-Re bile stoklarını yenilemiyorsa diğer siteler yeniler mi bilmiyorum.
Hocam ur22 de karar kıldım mikrafon olarak dediğinizi ekledim listeme. Mikrafon standı ve DAW programları konusunda beni bilgilendirip öneride bulunursanız çok sevinirim.

Hocam ur22 de karar kıldım mikrafon olarak dediğinizi ekledim listeme. Mikrafon standı ve DAW programları konusunda beni bilgilendirip öneride bulunursanız çok sevinirim.
Hocam benim de mikrofon standı almam lazım. Bulursanız bana da haber verin :D. DAW olarak size kalmış tamamen. Ben Studio One kullanıyorum. Diğer yazılımlar çok karmaşık geliyor bana. Ableton, FL Studio, Cubase falan popüler programlar. Aldığınız ses kartıyla beraber büyük ihtimal Cubase gelir. Bir açar bakarsınız beğenmezsiniz internetten diğer DAWlara bakın, gözünüze hoş gelenle başlayın. Ben Studio One'ın basitliğini ve siyah temasını seviyorum.

Hocam benim de mikrofon standı almam lazım. Bulursanız bana da haber verin :D. DAW olarak size kalmış tamamen. Ben Studio One kullanıyorum. Diğer yazılımlar çok karmaşık geliyor bana. Ableton, FL Studio, Cubase falan popüler programlar. Aldığınız ses kartıyla beraber büyük ihtimal Cubase gelir. Bir açar bakarsınız beğenmezsiniz internetten diğer DAWlara bakın, gözünüze hoş gelenle başlayın. Ben Studio One'ın basitliğini ve siyah temasını seviyorum.
Hocam bu gelen Cubase demo versiyonu yoksa tam versiyonu mu?

Geri
Yukarı