Bein Connect almak için Digitürk üyesi olmak zorunlu mu?

Metehan456

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bein Connect'e üye olup Game of Thrones izlemek istiyorum ama aklımda şöyle bir soru var: Şimdi benim bu üyeliği almak için Digitürk üyesi olmam şart mı? Yani bunu ek paket gibi mi alıyoruz yoksa Netflix gibi üye olup istediğimiz zamana taahhütsüz iptal gibi bir şansımız var mı?

Digiturk sahibi olmanız gerekiyor Digiturk hesabınız ile giriş yapıp izleyebiliyorsunuz mesela ben evde olmadığım zamanlar telefonumdan maçları canlı bir şekilde izliyorum satın aldığınız paket kapsamında kanalları izleyebiliyorsunuz diye biliyorum.

Ben maçlarla karıştırmışım özür diliyorum diziler için üye olmaya gerek yok.

Son düzenleme:
Digiturk sahibi olmanız gerekiyor Digiturk hesabınız ile giriş yapıp izleyebiliyorsunuz mesela ben evde olmadığım zamanlar telefonumdan maçları canlı bir şekilde izliyorum satın aldığınız paket kapsamında kanalları izleyebiliyorsunuz diye biliyorum.
Digitürk sahibi olması gerekmiyor, ayda 12₺ ödeyip abone olabiliyor. Herhangi bir taahhüt söz konusu da değil. 12₺ pakette; bilgisayar, telefon veya tabletten izleme yapabiliyorsunuz.
@Metehan456

Digitürk sahibi olması gerekmiyor, ayda 12₺ ödeyip abone olabiliyor. Herhangi bir taahhüt söz konusu da değil. 12₺ pakette; bilgisayar, telefon veya tabletten izleme yapabiliyorsunuz.
@Metehan456
Haklısınız spor paketi ile karıştırdım.

Haklısınız spor paketi ile karıştırdım.

Spor paketi de öyle.
Aslında şöyle düşünün: Netflix, blutv, puhutv, Amazon Prime gibi bir sistem kurmuş Digiturk. Buna da Digiturk Play adını vermiş. Cihazsız, taahhütsüz ve kurulumsuz çevrimiçi izleme yapılsın. 2-3 ayrı paket olsun. Biri dizi & film, biri yabancı ligler, biri yerli ligler vs. sanırım paketlere tam hakim değilim.

Cihaz konusu tamamen başka ve paketleri aşırı derecede karışık. En kolay yolu internetten kullanmak. Game of Thrones bittiğinde iptal edeceğim ben de. İlgimi çeken pek içeriği yok maalesef.

Spor paketi de öyle.
Aslında şöyle düşünün: Netflix, blutv, puhutv, Amazon Prime gibi bir sistem kurmuş Digiturk. Buna da Digiturk Play adını vermiş. Cihazsız, taahhütsüz ve kurulumsuz çevrimiçi izleme yapılsın. 2-3 ayrı paket olsun. Biri dizi & film, biri yabancı ligler, biri yerli ligler vs. sanırım paketlere tam hakim değilim.

Cihaz konusu tamamen başka ve paketleri aşırı derecede karışık. En kolay yolu internetten kullanmak. Game of Thrones bittiğinde iptal edeceğim ben de. İlgimi çeken pek içeriği yok maalesef.

Çok teşekkür ederim acayip yardımcı oldunuz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı