Bein Connect Game Of Thrones Yok

TonyRogers

Hectopat
Daha fazla  
Yakın bir zaman önce eve Digiturk bağlandı. Ben de fırsat bu fırsat diyerek BeinConnect üzerinden Game Of Thrones izlemeye başladım. Fakat bugün siteye girdiğimde dizi siteden komple kaldırılmış. Ne izleme geçmişimde ne de arama kısmında bulamıyorum. Acaba dizi komple siteden mi kaldırıldı yoksa belirli bir gün erişim süresi mi vardı bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakın bir zaman önce eve Digitürk bağlandı. Ben de fırsat bu fırsat diyerek beinconnect üzerinden Game of Thrones izlemeye başladım. Fakat bugün siteye girdiğimde dizi siteden komple kaldırılmış. Ne izleme geçmişimde ne de arama kısmında bulamıyorum. Acaba dizi komple siteden mi kaldırıldı yoksa belirli bir gün erişim süresi mi vardı bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Çoğu platformda bu mevcut dizi ve filmler kaldırılabiliyor.
Yakın bir zaman önce eve Digitürk bağlandı. Ben de fırsat bu fırsat diyerek beinconnect üzerinden Game of Thrones izlemeye başladım. Fakat bugün siteye girdiğimde dizi siteden komple kaldırılmış. Ne izleme geçmişimde ne de arama kısmında bulamıyorum. Acaba dizi komple siteden mi kaldırıldı yoksa belirli bir gün erişim süresi mi vardı bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hâlâ var görünüyor.

Geri
Yukarı