beIN connect maç paketi alınır mı?

Kardeşim al bende 16 Mbps interrnet var hiç kasma falan olmadı. Görüntü kalitesi de çok güzel ama izliyceksen al yoksa paran boşuna gitmesin.
Hayır ben önermiyorum 50 MBS kullanıyorum dizi izlerken premier lig falan artık kalktı için s sporttan bein conette ve bein sport 1 den veriyor bu arada Digitürk eski kutudan alın yeni kutular kronik sorunlu fanları hava alacak yerleri altta olduğu için hava almıyor ve donma yapıyor.
Bence almamalıyız ve aldırtmamalıyız. Şimdi korsana destek veriyorsun diyeceksiniz ama, eskiden ne güzel şifresiz bir şekilde Star TV'den bütün Şampiyonlar Ligi maçlarını izlerdik. Ama artık kendi Türk takımımızın dahi Şampiyonlar Ligi maçlarını izleyemez olduk. Eskiden otururduk babamla, doldururduk kolaları, açardık Star TV'yi, Fenerbahçe - Chelsea, Galatasaray - Juventus, Trabzonspor - Inter, Beşiktaş - Lyon vb. bütün maçlarımızı izlerdik. Şimdi ise ön eleme turları için bile kafeye gitmek zorunda kalıyoruz. Pijamalarımızı giyip rahatça maç izleyemiyoruz.

Şahsen ben bunlara güzel bir cevap vermemiz gerektiğini düşünüyorum. Ve almamamız gerektiğini düşünüyorum, karar sizindir.
Baroni sonra Sneijder Allah'ım golll Musa show rövaşata eskiden herşey güzeldi kardeşim.😪

beIN connect alır mi o paralara. 720P leş ekran görüntüsü 1.5 - 2 dakika geriden gelir bir de donar şimdi buraya diyeceğim ki IPTV alın korsana teşvik ediyorsun diyecekler :)

beIN connect alır mi o paralara. 720P leş ekran görüntüsü 1.5 - 2 dakika geriden gelir bir de donar şimdi buraya diyeceğim ki IPTV alın korsana teşvik ediyorsun diyecekler :)

Mesela bu kutular oluyor internetten internet bağlantısı lazım TV'ye bağlıyoruz TV cilerde satılıyor onu IPTV onunda görüntüsü kötü denedik bütün kanallar var +18 bile?

Geri
Yukarı